Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon ez a ZTE Blade...

Milyen telefon ez a ZTE Blade Super?

Figyelt kérdés
van valakinek tapasztalata? megéri ennyi pénzért?
2013. júl. 9. 22:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bővíthető? mert telenor oldalán nem tüntették fel, hogy az lenne...
2013. júl. 9. 22:53
 2/15 Qwery válasza:
A ZTE Blade Super valójában a ZTE Grand X Pro, vagy ZTE Blade S. csak a Telenor keresztségében megint csak új nevet kapott. Amúgy a 4 Gb belső memória 32 Gb-ig bővíthető MicroSD-vel. Viszont amire figyelni kell, hogy hiába az 1 Gb RAM, a 1.2-es kétmagos proci, az MTK chipsetjei nem érnek fel pl a Qualcomm megoldásaival, így az 1.2 érdemes fenntartásokkal kezelni. Meg a 4.0 Andorid ICS belerondít a képbe. Márciusi telefon, frissítés meg sehol rá...
2013. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és honnan tudod, hogy MTK a chipset?
2013. júl. 11. 21:41
 4/15 Qwery válasza:

Mondhatnám, csak tudom, de ettől egyszerűbb a megoldás.

Én is szemezek ezzel a telefonnal, sőt, a Galaxy S Advance-emet cserélném le/vennék mellé, mivel lejárt két előfizetésem is a Telenornál.

A telenoros link:

[link]

És egyéb, hitelesnek mondható leírás/ismertető a készülékről, nem fals adatairól híres oldalról:

[link]


A neve ne tévesszen meg, egyazon készülékről van szó.

A lelke az MTK 6577T chipset, melyet többek közt a Jiayu G2S, vagy a Lenovo S890 is magáénak tudhat. Ez egy kétmagos, magonként 1.2 GHz-es processzort és egy PowerVR SGX531 GPU-t foglal magába. Elvileg ez valahol az Adreno 203-as körül van valahol... Tehát nem egy erőmű, de átlagos használatra elég.

Viszont ennyi pénzért kétmagos, 4,5"-os készüléket kapsz, Magyarországi szervizhálózattal, elvileg terméktámogatással, hivatalos úton. Én még gondolkodom rajta, de olcsóbban jobban tetszene.

2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én is jobban örülnék neki, olcsóbban...
2013. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 litelife válasza:
nekem tetszik. mondjuk ami kicsit félelmetes, hogy ha rádugom töltőre és megfogom akkor ráz...
2013. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mi a.. ? XD és milyen?akadás mentes?
2013. júl. 16. 20:53
 8/15 anonim válasza:

Az első válaszolónak igaza van, hogy ez ZTE grand X pro készülék, csak a telenor ZTE Blade Super néven forgalmazza!

Nekem van és nagyon megvagyok vele elégedve!

aksi 4 napot bír ki ha csak telefonálásra használom!

Wifi + GPS mellett 2nap!


személy szerint ez a véleményem:

Pro:

Erős masszív szerkezet

Gyors menü, kezelhetőség

Hardveresen jól öszerakott, bár a proci lehetett volna Qualcomm is! De így is azért jól bírja a terhelést!


Kontra:

Magyarországon alig kapható még hozzá bármi is!

a proci lehetett volna Qualcomm snapdragon

Ez a fajta android rendszer számomra nem túl tetszetős!

2013. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szalóki Tamás 86 válasza:
Nekem is ilyen telefonom van. Elvileg 4 GB a belső memóriája. Ha a készülékbe nézem azt írja 484 Mb foglalt, 18 Mb szabad. De ha rádugom a számítógépre, ott is csak 2,03 Gb kapacitást mutat. Ez normális, vagy itt valami árulás van?
2013. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is Zte Blade Supert vettem nagyon megvagyok vele elégedve nagyon jó nem lassú,jó hangos és telefonálás közbe szépen hallatszik stb. Na de egy a gond bele megyek a hívás naplóba mondjuk és felakarom hívni anyukámat vagy akárkit és rámegyek: Elsötétül a kép és kicsöng felveszi minden de a kép nem villan nyomogatnám a képernyőt vagy a feloldó gombot semmi nem bírom letenni,kihangosítani stb. Ezért mondanom kell a másik félnek hogy tegye le és kb. 2 perc múlva bekapcsol a képernyő ha már nem tart a hívás. Én csak úgy bírom letenni ha kiveszem a sim kártyát, de az is valami kín mert eléggé be van szorítva szóval csak ennyi..:)
2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!