Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon ez a ZTE Blade...

Milyen telefon ez a ZTE Blade Super?

Figyelt kérdés
van valakinek tapasztalata? megéri ennyi pénzért?
2013. júl. 9. 22:48
1 2
 11/15 szaszilvi válasza:

Szerintem ebben a telefonban minden benne van, ami csak kell. Nagyon meg vagyok vele elégedve.


Egy negatívum: még nagyon új a készülék, és szinte semmit nem lehet hozzá kapni, pl. szilikon tokot.

2013. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a zte blade g tokja teljesen jó rá
2013. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is ilyen készülékem, van meg vagyok elégedve vele.


Kicsit a belső tárhely érdekes kiosztású.


Van a belső adattároló, kapacitása 503MB; telefon memória 2,03 GB és van az SD kártya.


Az a gond, hogy a tel a telefon memóriát használja SD-nek. És a tényleges SD kártyára nem is lehet progikat átpakolni AppMgrIII nem pakol a tényleges Sd között, csak a belső memória telefon memória között pakolgat.


Erre esetleg tudtok valamit, kezd elfogyni a 2 GB ?

2013. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fulár ***** válasza:

Ha még aktuális:

Nekem működik. :)

[link]

2014. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

2013-09-12 20:44

látom régi bejegyzés már, de én egy hónapja használom ezt a telefont és megvagyok vele elégedve teljesen :)

amit írtál, az egy egyszerű beállítási hiba :) én is ezzel szenvedtem sokáig, és a hangpostát is lődd ki...

van egy olyan beállítás, hogy a lerakó gomb a fő gomb legyen( mármint a felső ki-be kapcsoló gomb) és azzal le tudod rakni :) és le se fagy a telefonod :)

2014. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!