Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 megeri cserelni...

Lumia800i kérdése:

Iphone 5 megeri cserelni nokia lumia 920ra vagy xperia z-re?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 10:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Xperia Z-re megéri
2013. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csere nem éri meg. Ajfonért többet kapsz ha eladod,mint a másik kettőért.
2013. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semelyikre se cseréld el... Vagy ha már nagyon akarod akkor inkàbb Lumia de azt is ráfizetéssel. Az Xperia-nak nem szép a kijelzője és ahhoz képest, hogy milyen hardver van benne, rendesen akad is. Bár nem lepődök meg én Xperia S tulaj voltam és az is mindentől befagyott, aztán lecseréltem egy iPhone 4S-re. Szóval ne jöjjetek azzal, hogy hülye Apple fan...
2013. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én meg xperia p tulaj vagyok ami nem akad és akkor igy hülye apple fan vagy. :D
2013. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nagyon örülök, hogy neked rendesen működik, nekem még akkor is akadt, amikor írtam valamit, pedig gyári állapotban lett frissítve. De nem csak én vagyok így vele, egyik ismerősömnek Xperia Arc S-e van ami oké, hogy már öregecske (bár ha azt vesszük 2011-es és az iPhone 4S is az) de azért attól ne akadjon már be, hogy feloldja. Eltelik 5-6mp amíg kirajzolja az ikonokat pedig nem rég tette rajta újra a rendszert. Másik ismerősöm másfél hete vett Xperia Go-t és azt mondta hogy a menüben lapozgatásnál is laggol, illetve van még egy ismerősöm aki sokat panaszkodik az Xperia Ion-jára. Vannak még ismerőseim akik szoktak néha panaszkodni az Xperia telefonjukra (főleg Go-ra és az U-ra) de akiket először mondtam ők a leggyakrabban. Egyébként meg nem az Androidot húztam le csak a Sony-t akik képtelenek optimalizálni. Milyen érdekes a Nexus-ok nem laggolnak, a Samsung-ok se nagyon, de még ismerősöm LG -je se pedig ők nem az optimalizálásról híresek... Na mindegy nem az én dolgom ki, mit vesz vagy mire cserél.
2013. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt egy xperia minim is régebben és az se laggolt. Mind1 kinek igy kinek úgy.
2013. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, a kérdezőnek kell eldöntenie, nehogy már összevesszünk ezen :D
2013. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még egy 4-es Iphone-t sem adnék semmilyen androidos telefonért.

Talán a Nokiára megérné lecserélni, de nincs semmi értelme, meg azért a WP-re kevesebb a program is. Ugyhogy megtartanám az Iphone-t.

De miért is akarod lecserélni?

2013. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is csak az értéke miatt nem cserélném el. amúgy ha nagyon akarod, akkor xperia z, mert wp-re még mindig az a probléma, hogy elég gyér az alkalmazásboltjuk. én is iPhone-t használok egy ideje, várok arra, hogy mi fog többet nyújtani számomra, és anno terveztem lumia 920-ra váltani, de egyenlőre nem tud meggyőzni. android-os telóm meg volt már elég, samsung, sony e, egy htc sensation XE is, egyik se jött be igazán...most csak egy xperia tablet s-em van, arra, hogy netezgessek, néha játszak, megfelel, de mindennapi használatra én nem vennék több droidos telót. visszatérve ha mondjuk legalább 2 évnyi használatban gondolkoznál, azután az i5-öt még legalább 80-90ért biztos el tudnád adni, xperia z 2 év múlva fogadjunk már nem fog frissítést se kapni stb. kb lesz az ára maximum 60ezer, a wp-s telókkal meg az a baj, hogy nem sokoldalúak. kb az illik rá, hogyha láttad az egyiket, láttad az összeset. plusz hardveres különbségek sem feltűnőek, szóval akár egy kicsit olcsóbb 820-at vennél, az is ugyanazt tudná, sőt tán a 620 is. tehát azt meg emiatt nem tudnád, csak áron alul eladni, mert ha az olcsóbb ugyanazt tudja, mért vennének egy drágábbad csak a nagyobb kijelző miatt.
2013. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem cserélek inkább xd
2013. júl. 10. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!