Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520! Vélemények,...

Nokia Lumia 520! Vélemények, megéri-e?

Figyelt kérdés

Most kinéztem magamnak a lumia 520-at. jó árban is van, de van egy kérdésem a telefonnal kapcsolatban. Igazából az lenne a lényeg, hogy a géppel hogy tudom összekötni? Van hozzá a kábel, de hogy tudjak rápakolni zenéket, képeket, kell valamilyen program, vagy csak simán pakolgathatok rá, mint bármelyik más telón?

Véleményeket is várnék róla, mert még talán meg is kapnám, arra nem akarok várni, hogy megint legyen egy elfogadható telefon hasonló áron. Köszönöm! :) (kicsit tudatlan vagyok az okostelók terén, mert mindig csak nagyon alap telefonokat kaptam)



2013. júl. 10. 12:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kimaradt: a bluetooth használható? Mert némelyik telón van, de másik telefonra nem lehet vele küldeni/fogadni. Testvérem telefonja androidos, arra tudok küldeni az 520-szal?
2013. júl. 10. 12:25
 2/11 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam a wp8-nál már simán lehet áthúzni gépről telóra adatokat, amit mondtál, az 7,5-7.8nál volt (de lehet kamuztak vagy hazudtak) ezen kívül szerintem is korrekt teló,elegem van az android instabilitásából és lehet én is ilyet fogok majd venni
2013. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bluetooth is használható már asszem wp 7.8-tól , ez meg 8-as szóval jó
2013. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
520 egy jó telefon. Megéri. Azt tudja amit a nagyok. Sebességben és stabilitásban ott van ahol a prémium telefonok. Szószerint azt tudja, amit pl a Lumia 920. Csak mondjuk aztért az 520-al nem fogsz a legdurvább játékokkal játszani, mivel nem is engedi letölteni, de vannak, amik mennek rajta szépszámmal, és durvák. :)
2013. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

BT adatküldés már 7.8 óta van.Windows Phone8-on meg alapból van.WP7-en egy Zune nevű szoftver kell.Ez olyan mint az iTunes az iPhone-hoz,de nagyot bukott vele a Microsoft.Az volt a cél,hogy ők is felfuttatnak egy zeneáruházat.Sikerben közelébe nem ért az Apple zeneáruházának,így dobta is gyakorlatilag a kukába a Zune-t,mint az iTunes riválisát.Tehát Windows Phone 8-on már el is hagyták.Rendesen megjelenik a számítógépen a telefon,mint az Android,Symbian,Meego stb. telefonok.

Egyéb kérdés?:)

2013. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Barátnőm emlegette a Zune-t, emiatt rettegtem egy kicsit, hogy a WP8-nál kell-e, de akkor megnyugodtam, hogy nem kell.:):D Amúgy köszönöm a válaszokat, ha beleegyeznek a szüleim, megveszem. :)

Utolsó: egyenlőre nincs kérdésem a telefonnal kapcsolatban, de ha lesz valami, még felteszem később. :)

2013. júl. 10. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesómnak Lumia 620 a van , nekem nagyon tetszett , és l820 készülök venni , korrekt telefon , stabil , hosszú támogatása van , jó proceszorja és rengeteg játék van . Bár nekem fontos a vaku meg az előlapi kamera .
2013. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Active: 620-at akartam egy időben, de szinte ugyanaz, mint az 520, csak a 620 vakus+frontcamos (gondlom vannak különbségek, de amire nekem kéne, megfelel).Jó lenne egy vakus telefon nekem is, de mondjuk fényképezővel fotózok, így a telefont csak akkor használnám, ha nincs gép nálam. A 820-at nem annyira ismerem,nem olvastam el a jellemzőit, de nekem annyira komoly telefonra nincs is szükségem. De köszönöm a kommented.
2013. júl. 11. 22:30
 9/11 anonim válasza:
520legjobb ,vaku nélkül is tökéletes , kevesebb zura game de ami van azis jó ,stabil,könnyen kezelhető szerintem (tapasztalat) már-már felső kategoria alja 😉
2014. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én most vettem mert elegem lett az androidból. használtan vásároltam mindössze 20ezer forintért de egy darab karc nincs rajta vagy kopás és még gari is van rá, szerintem nagyon jó telefon.egyszer nem állt meg még akkorse ha több alkalmazást futattam rajta még az androidos sonym az már 2 alkalmazás váltakozásánál befagyott vagy teljesen ujraindult... szerintem megéri. jó telefon. gördülékeny sima tiszta rendszer azt csinálja amit te mondasz neki és azonnal reagál. androidnál sokszor várni kelett még felismeri mit is akarsz ennél nem.
2014. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!