Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Black Berry telefonról vélemén...

Black Berry telefonról vélemények? Megéri? Milyen képet készít? Könnyen kezelhető? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A Black Berry egy operációs rendszer, az nem készít fényképet.

A BlackBerryt használó számos mobiltelefon viszont típustól fűggően készít jobb vagy rosszabb képet. (Úgy mint az Androidosok sokasága típustól függően).

Igen könnyen kezelhető, stabil szoftvere van, de kevésbé bővíthető, elég zárt rendszer. Ez előny, de egyben hátrány is.

2013. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BlackBerry 9900-at (ez jelenleg az egyik csúcs, még pár hétig) használok pár hónapja. Nagyon szeretem, megbízható rendszer, könnyen kezelhető, stabil, és okos.

Elég szép képet, és telefonhoz képest szép videót is készít szerintem. Gyorsan reagál, minden amit akarsz. Nem nehéz kezelni, de más, mint az Android/iOS.

Viszont: játékok nem igazán vannak rá (nem azért vettem, de sokaknak szempont), és a legtöbb program fizetős tapasztalatom szerint.

Ugyancsak, ha mondjuk emailt akarsz rajta fogadni, nem elég a sima internet előfizetés, hanem kell hozzá legalább BIS (BlackBerry Internet Service) is plusz pénzért. (Amennyire tudom Magyarországon csak havidíjas előfizetéssel lehet kapni, 2-5000 Ft-ért). Egyébként ez is a fő profilja a BlackBerrynek jelenleg, az ezzel az előfizetéssel kapott extra szolgáltatások (főként üzenetkezelésben van nagyon ott a BB).

Mint egy másik kérdésnél is leírtam, hacsak nem tudod, hogy neked ez kell, mert ki fogod használni, akkor ne vedd meg.

2013. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!