Na Most ez hogyvan?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma és tegnap voltam lent a telenornál levittem a ZTE Blade III készülékemet hogy tegyenek rá fóliát és rendeljek szilikontok-ot de a nő azt mondta hogy "nincs" fólia csak rendelni lehet és mondtam hogy ink haggyuk akkor nem rendelem meg mert sok idő a szilikon tokot megrendeltem és utána megkérdeztem hogy telefon fülhalgatólyára vonatkozik-e a garancia azt mondta igen és kérdeztem menyi idő lenne kicserélni vagy megjavítani azt mondta 1-2 max 2-és fél hét mondom magamba o.O idézem a garanciás papíról: A készulék vagy a tartozékok meghibásodása esetén 72-órán belül megcsináljuk vagy cseréljük a készüléket vagy az aklatrészt. És utána megkérdeztem az egyik embertől van e rá fóli azt mondta igen és rá is tette az a szerencsétlen nő meg azt mondta nincs és rendelni kell... na meg azt hogy csak telefonnal együtt tudják megcsinálni vagy cserélni a fülhalgatót de én ezt nem hiszem el az a nő ott nem tud semmit most akkor ez hogy van?A telefon minek kell nekik? és 1-2 hét? o.OOOOOOO ink nem is csináltatom meg valaki segítsen hogy van ez

2013. júl. 10. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Már miért kéne hozzá a telefon, és minek kellene 1-2 hét? A fülhallgatót eleve csak cserélni lehet, mert szétszedhetetlen, kókányolniuk pedig tilos. A nő gondolom vagy gyakornok, vagy szimplán megállapítható, hogy a személyi száma 2-vel kezdődik.
2013. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor az a hülye p*csa csak össze vissza beszélt... m1 köszi várom még a kommenteket am azt mondta telefon is kell hozzá... meg 1-2 hét...
2013. júl. 10. 13:44
 3/3 kilroy ***** válasza:
Vagy csak nem voltál szimpi neki, és még előző este sem kapott faxot:)
2013. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!