Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » EZ most akkor hogyvan?

EZ most akkor hogyvan?

Figyelt kérdés

Találtam egy topicot amit bemásoltam. A végén van a kérdésem.


Hogyan kell mérni a pénisz méretét és hosszát?

A pénisz méretének meghatározása izgalmi állapotban pontatlan, mivel a pénisz hosszát és vastagságát befolyásolja az erekció intenzitása. Ebben az állapotban tehát a pontos péniszméret megállapítása nem lehetséges.


A mérést legkönnyebben egy stabil méterrúddal (colstok) lehet elvégezni. Ehhez helyezzük a pénisztestet ernyedt állapotban a méterrúdra (fontos, hogy a mérőrudat feszesen nyomjuk a medencecsonthoz), majd a hüvelyk- és mutatóujj segítségével nyújtsuk a péniszt amennyire csak lehetséges. A pénisz erektált állapotban sem lehet hosszabb, mint amennyire ernyedt állapotban nyújtani tudjuk. Ezzel a módszerrel végzik a pénisz méretének meghatározását az urológusok is.


" A pénisz erektált állapotban sem lehet hosszabb, mint amennyire ernyedt állapotban nyújtani tudjuk."

Ez a mondat mit jelent? Nekem ernyedt állapotban ha "megnyújtom" maximum 12 cm. Mereven meg 16-17. Most akkor hogy is van ez?


2013. máj. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
aki írt az biztos egy biológus hallgató és nő :)
2013. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attol még akkor hogy is van ez?
2013. máj. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!