Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet sima Motorola...

Hogyan lehet sima Motorola V3-ra játékot tölteni. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehet játékot tölteni Motorola v3-ra.Van kábelem is meg telepítő cd-m is.Felmentem egy oldalra,amin motorola játékok voltak v3-ra,le is töltöttem,de az átküldésnél azt írta ki hogy nem támogatja a telóm.Ilyenkor mivan?kell valami másik program is ?vagy mit rontottam el?Kérem ha valaki tud segíteni írjon,és ha lehet mindent nagyon részletesen,mert eléggé analfabéta vagyok..:-)Köszi
2009. okt. 18. 14:42
 1/3 anonim válasza:

Szamitogeprol Motorolara nem lehet jatekokat letolteni, csak waprol tudsz amit mobilinternettel vagy wapszolgaltatassal tudsz elerni.


A letoltott jatekaidat egyenkent feltoltheted a www.uplud.hu azon belul is a wap reszre. Majd az ott kiirt kodot hasznalhatod a letoltesnel. A telo bongeszojen beirod- wap.uplud.hu es beirod a kodot es letoltod a feltoltott dolgot.


Rgy programmal menne megis a feltoltes geprol de az bonyolult.

2009. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy. Ha van SonyEricsson-os a közelben ő i át tudja küldni, minután feltettétek neki is kábellel.
2009. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de már eljutottam addig hogy letöltöttem a gépre a játékot,és kábellel megpróbáltam átküldeni a telóra,csak kiírta,hogy küldés sikertelen,mert a telefonom nem támogatja ezt a fájlt.ezért gondoltam,hogy valahogy lehet,csak más formátumba.nem lehet valami programmal átalakítani vagy ilyesmi?
2009. okt. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!