Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobil-ba kiadják 14 évesen...

T-mobil-ba kiadják 14 évesen ipadot?

Figyelt kérdés
csak a készülék kell sim nem !apukámnak akarom születésnapomjára venni :// S.O.S.

2013. júl. 10. 19:05
 1/4 anonim válasza:

Mikor van a "születésnapomja"? :DDDD


Egyébként elvileg ki kéne adniuk!

2013. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan veszed, ha egybe fizeted, tehát nem részletre akkor kiadják de simet is adnak mellé elméletileg, de ezt nem tudom pontosan.

Viszont egy ilyen cucc nem egy olcsó, egyrészt honnan van neked erre pénzed, másrészt ha jól tudom bizonyos érték felett nagykorú jelenléte nélkül aki veled van nem adnak ki műszaki tárgyat meg semmi komolyabbat de ezt így nem tudom. Ha jól tudom 100 ezer körül van ez a határ. Ha anyukád kért meg rá hogy vedd meg, akkor maximum írhat egy meghatalmazást, de jobb ha elkísér téged, vagy egy felnőtt ismerősötök.

2013. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

14 évesen, még minden szerződéskötéshez kell a gondviselő(szülő) aláírása a szerződésre.A feltöltőkártyás vásárlás is szerződéskötéssel történik.

2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most július 20.-án van neki de nem tudom :// holnap megpróbálom :/

amugy van egy bankártyám és azon van annyi pénz !

es anyukám nem tud bemenni mert sajnos 3 éve halott :( apukámmal élek !

2013. júl. 15. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!