Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lesz mindig sok a...

Miért lesz mindig sok a telefonszámlám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mozaik S előfizetésem van a Tmobile-nál ami 5400Ft havonta. Ez az 5400Ft lebeszélhető, SMSezhető illetve magába foglal 500MB adatforgalmat. Ezt havonta kiegészíti egy 1GB-s adatforgalom kiegészítő csomag ami 1000Ft szóval havi 6400Ft-nek kellene lennie a számlának. Most biztos azt gondoljátok, hogy azért sok a számlám a, mert sokat telefonálok de nem. 90%-ban mindent Facebook-on, Viber-en, és WhatsApp-en beszélek meg. Külön kiemelném, hogy ha elfogy az adatforgalmam akkor NINCS túlforgalmazási díj, egyszerűen belassíják 32kbps-re. Összesítve szerintem a 10percet se éri el amennyit beszélek egy hónaban az SMS-ek száma pedig biztosan nem megy 15-20 fölé. Mégis a májusi számla 10500Ft lett a júniusi pedig 8500. (felkerekítve a 10-eseket). Lehet valami vírus van a telefonomon ami a háttérben SMS-eket küldözget vagy mi? iPhone 4S készülékem van egyébként.

Nagyon köszönök előre is minden hasznos választ!



2013. júl. 10. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi így nem tudjuk megmondani neked, számlán nem látni mire számolnak fel ennyit?
2013. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ami feltünően sok rajta az a telefonálás Telenor hálózatba ami azért vicces, mert akikkel telefonon beszélek azok közül 2 Telenoros és 90 percnyi beszélgetés közel sem jöhetett össze. Májusban pedig a Telenor hálózatba küldött SMS-ek volt kiemelkedően sok.
2013. júl. 10. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Van szám hordozhatóság is amivel hiába pl 0630 as valaki attól még lehet más szolgáltatónál éni s 30 as vagyok mégis djuice os vagyok. Amúgy ez így jó nagy pazarlás, hogy alig beszéls stb aztán ilyen drága díjcsomagod van.
2013. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van valaki, aki használhatja a telefont rajtad kívül? Barát, barátnő, élettárs, vagy bárki más? Mert ha van, kérdezz rá.
2013. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rajtam kívül senki sem használja a telefont, le is van kódolva.

Mindekinek köszönöm a válaszát!

2013. júl. 10. 23:13
 6/9 anonim válasza:
Szintén zenész vagyok, most adogatom össze a pwrceket, mert nem hiszem el. Szerintem ezek lehúzzák a népet. Kérek részletes listát szerintem.
2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérd az Elektronikus Hívás Részletezőt. Ott tételesen fel van sorolva, hogy kit mikor mennyi ideig hívtál, és hogy mennyibe került. Ingyenes online.

Viszont úgy tudom csak személyesen lehet bekapcsoltatni, de ezt kérdezd meg az üfitől.

2013. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben lekérem. Nagyon köszönöm! :)
2013. júl. 10. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyet fogsz látni:

időpont mennyiség menny. egység hívott szám irány díjöv időszak szolgáltatás Nettó egységár Ft ÁFA nélküli összeg Ft


06.19. 12:17:33 484 mp. 3630XXXXXXX (itt szerepelni fog a szám is) T-Mobile H hálózaton belül csúcsidőben telefon 9,00/p:mp 72,60


Az SMS-ek is benne vannak. Persze mindezt táblázatos formában.

2013. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!