Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó okostelefon? Érdemes...

Olcsó okostelefon? Érdemes ilyen hirdetést feladnom?

Figyelt kérdés

Egypár kritèrium:

- LED-villanó

- Armv7 processzor (az órajel mindegy)

- 20-22k-èrt

- makulátlan állapot


Mindegy hogy Windows Phone, Android, vagy Bada. Olyanokra gondolok, amelyek nem rossz telefonok, de van esèly olcsón megkapni őket (pl. Samsung Wave, Lg Optimus 7)



2013. júl. 11. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

a led elég nehéz lesz

nélküle huawei ascend y200

nekem is ez van és elég jó

2013. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán ha keresek olyat, ami nem annyira populáris telefon (a Wave is ilyen, mert Bada fut rajta, vagy az Xperia Mini, mert sokaknak kicsi) akkor esèlyes
2013. júl. 11. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne, bár nekem wave-m van, én akkor vettem, amikor még 110-be került, és én 20ért ugyan el nem adnám, nálunk inkább családban marad....(a napokban váltok telefont)
2013. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

[link]

itt a kívánságod egyébként :D

2013. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vodafon smart minit nézd meg vadi újonnan 20k alatt vna és alázza a többi gyártó 30-40 000 res telóit. Pl egy galaxy mini 2 a közelébe se érne.
2013. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha ilyen olcsó biztos van hátulütője

pl pár hét és elromlik

2013. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra van a garancia ár érték arányban nagyon jó. Igen van hátulütője pl a rezgő funkciója gyenge. De az embernek 40-50 000 ft alatt kompromisszumokat kell kötni mert lesz hátulütő.
2013. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!