Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont érdemes...

Milyen mobiltelefont érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy megbízható strapabíró mobiltelefonra amelynek az ára max. 50000Ft. A strapabíró alatt azt értem, hogy a burkolata masszív, tehát nem a legtörékenyebb műanyagból van, és a kijelzője lehetőleg karcmentes. Az utóbbi nem feltétlenül szükséges, ha egyéb kellékekkel meg lehet oldani. Az viszont fontos hogy érintőkijelzős legyen. Az operációs rendszer lehetőleg android vagy esetleg windows lehet. Ami talán a legfontosabb, hogy gyors és megbízható legyen (Pl. nem fagy le).


Ui.: Mivel ez kb. az egymilliomodik "Milyen mobiltelefont érdemes vennem?" kérdés, ezért remélem nem okozok kellemetlenséget.



2013. júl. 11. 15:51
 1/6 panni2000 válasza:
Hát szerintem Nokiát vegyél azok jó telefonok nekem is olyan van és már 5 éve megvan! Szóval jó kis telefon! És abbol van érintőképernyős és nyomógombos!
2013. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trauboy ***** válasza:
Samsung omnia M, 7, W! Vagy valamelyik Lumia!
2013. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, számomra a válaszok hasznosak voltak, így ezekért jár a zöld pacsi.
2013. júl. 11. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

két lehetőséget ajánlok 50ezer körüli árért :


[link]


[link]

2013. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsóra hallgass, mind a 2 nagyon jó telefon.
2013. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban, az utóbbi kettőről nagyon sok jó véleményt hallottam. A lumia 520 nekem is szóba jött.
2013. júl. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!