Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-ra játék...

Revdav11 kérdése:

Samsung Galaxy S3-ra játék számítógépről?

Figyelt kérdés

Telóvásárlás előtt vagyok és a Samsung Galaxy S3-ra esett a választásom. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e oldani azt, hogy letöltök android játékokat a számítógépemre és USB kábellel rárakom a telefonra?(Egy régi Sony Ericsson telefonom van, ezen működik ez a módszer)


Köszönöm



2013. júl. 13. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt warez-nak hívják.

Működik, igen, bár én paraszt dolognak tartom, ha valaki menőzik xy játékkal, hogy milyen jó, stb, és az árát nem képes kifizetni érte.

2013. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én nekem nokia lumia 920-am van és énis ezt szoktam csinálni #1-es 1 játék nem xy összeget bármennyire is jó ;)
2013. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. A telefonban szerintem ki kell pipálni, hogy elindíthassa az ilyen ismeretlen telepítőket, és utána feltelepítheted. ( Nem biztos, hogy így kell az s3-mon az én Samsung Galaxy 3-mamon így kell)
2013. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy kell-e hozzá bármilyen módosítás (mint az Iphone-nál a Jailbreak) vagy már egy zsír új telón is meg lehet oldani?

2013. júl. 14. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem újon is lehet, csak ki kell pipálni azt a cuccost a beállításokban.
2013. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A teljes árát én sem fizetem ki érte, mert drága, általában megvárom az akciót.
2013. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!