Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az asus fonepad ha...

Megéri az asus fonepad ha telefonként szeretném használni persze headsetel nem akarok ugy kinézni mint a legtöbb ember egy 7 colos telefonal?

Figyelt kérdés

Megéri az ilyen használatra

Csak azért választottam ezt a terméket mert nem akkarok külön egy tabletet és egy telefont


2013. júl. 14. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az igényeidnek megfelel, tudod mire hogy tudod maximálisan kihasználni, s van rá pénzed is akkor vedd meg.
2013. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megéri, arra jó. Nem a legjobb telefon/tablet, de az átlagembernek simán elég.

Nagy telefon, amit tabletnek is lehet használni az még az Xperia Z Ultra, azt is megnézheted, mindenképp jobb az Asus Fonepad-nál (de minimum 100k-val többe is fog fájni, szóval nem is tudom minek írtam).

Vagy Samsung Galaxy Mega 6.3, bár az nem tudom mennyibe kerül.

2013. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!