Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I need your help, milyen...

I need your help, milyen telefont érné meg venni?

Figyelt kérdés

Nos, Karácsonyra egy telefont szeretnék kérni, jelenleg egy boldog Galaxy Ace tulajdonosa vagyok, de már ez... 2 éve ez van és hát valljuk be, nem egy szuper telefon , se szoftverileg se külsőleg már (megviselt állapotba került az évek során). Hát a koncepcióim, hogy jó legyen a fényképező benne, (Gondolkoztam rajta, hogy csak inkább egy fényképezőt veszek már 60 ezer környékén elég szuper darabokat lehet kapni, de rájöttem, hogy már vannak olyan telefonok amik felérnek egy olcsóbb fényképezővel) Hát természetesen androidost szeretnék, de nem Samsungot..

4.0+ android, hát nagyon sok kritériumom nincs, csak ezek, KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A VÁLASZOKAT! :)

15/F



2013. júl. 15. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony Z ?
2013. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
xperia sp
2013. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, látok rá esélyt, hogy Sony Z lesz a választásom :)
2013. júl. 15. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök neki :)

Nekem is tetszik, nézegettem nagyon, mikor választottam telefont. Igazából az egyetlen ami nem tetszett benne, a TFT kijelző volt, de egyébként nagyon jó telefon szerintem. Mondjuk én végül egy olcsóbb készülék mellett döntöttem.

2013. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!