Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt avul el egy...

Mennyi idő alatt avul el egy telefon?

Figyelt kérdés
Főként az xperia telefonokra vagyok kíváncsi.

2013. júl. 15. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk azt, hogy hogyan fog fejlődni a technika, de egy Z még pár évig biztosan elég lesz. Egy SP is vagy 2 évig.


Ha leírnád pontosan melyik modellre gondolsz, az sokat segítene.

2013. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az olcsóbbak már egy év múlva elavultnak fognak számitani, de például az Xperia Z szerintem 3 év múlva is felveszi majd a versenyt az akkori középkategóriás telefonokkal. Persze ehhez rendszeresen kell frissiteni mert másképpen nagyon le tud lassulni egy telefon.
2013. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Xperia P-re vagyok kiváltképp kíváncsi.
2013. júl. 15. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Xperoákat hagyjuk a görcsbe. Egy apple telefon év után elavult lesz csak a csillogó rohadó alma dobja fel. Pl.: az ios 7 a 2-3 éves iphoneokat már teljesen legyöngíti, használhatatlan lesz és nevetséges kinézete van az új Johny Ive tervezte Os-nak. Míg a samsung a Galaxy s 2-őt (szintén 2-3 éves) még a mai napig támogatja, pl a napokban kapta meg az S3 rendszerét. A samsung ugyanúgy törődik a 2-3 éves termékeivel mint az új készülékeivel. Ráadásul az S2 még ma is csúcskészülék. A SONY soha nem lesz annyira jó a telefongyártásban mint a Samu vagy az Apple.
2013. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dany803: Nem hogy kivizsgáltatnád már magad, beszélsz össze-vissza, saját magadnak is ellentmondasz. Azt meg inkább hagyjuk, hogy melyik márka a jobb, ugyan olyan szemét húzásokat csinálnak mind.


Kérdező: Az Xperia P még 1-2 évig biztosan elég lesz, bár az újabb játékokkal már nem valószínű, hogy boldogulni fog teljes mértékben. Külsejét tekintve is kb ennyi, mert addigra párszor biztos esni fog, és a fémház nem annyira ellenálló, mint a műanyag.

2013. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Dany803, Ellent mondtál magadnak

Amúgy csak azért kérdeztem, mert mikor még annyira nem volt sok androidos telefon, jópár éve vettem egy X8-at, ami mostanra kb. használhatatlan.

2013. júl. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!