Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri olcsóbb helyekről...

Megéri olcsóbb helyekről iPhone-t venni?

Figyelt kérdés
Egyik barátom akar most nagyon iPhone-t habár szerintem hülyeség. 160e lenne rá és az érdekelné hogy olcsóbb helyekről megéri vásárolni? Nem copy-t kap vagy valami szart, még ha használtat is vagy valami. És miért 210e helyett csak 150 körül vannak azok? Ezekre az oldalakra gondolt: [link]

2013. júl. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyeken a garanciális ügyintézés NULLA.

Sok helyen már használt telefont adnak el újnak. Pl rootolva volt egy ismerősöm telefonja ami elvileg új volt.

Külföldről behozottat adnak el magyar konektor adapterrel és hasonlók.

Ha személyesen meg lehet venni a telefont és az valóban lefóliázott dobozban van, akkor igen. Bár a fóliázást is meg lehet csinálni, de ezzel nem szoktak foglalkozni.

2013. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég gyakran lehet olvasni, hogy külföldi függő, vagy feltört mobilt árulnak. olyan is volt, hogy fejlesztői (illegális) szoftver volt rajta. ha egyáltalán nem lopott... azért olcsóbb amúgy ha új, mert elcsalják az áfát. (szürkeimport)
2013. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért vehet HTC One-t szolgáltatósan (talán függetlent is?? nem tudom), nem gagyi iphone-t.


Sokkal erősebb hardverben (mostani csúcstelefon), full hd a kijelzője (nem gagyi szifonos ál-hd) és android miatt sokkal jobb progik vannak rajta. Ráadásul gyönyörűszép fémházas... prémium telefon az tuti! :)


Mielőtt valami gyökér iTroll bejönne hebegni-habogni: a HTC soha az életben nem akad meg, nem fagy le, nem lagol, tökéletes!

2013. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem HTC One-om van:P és tényleg viszont az iPhone sokkal jobban kihasználja a hardvert és nincs hozzá annyi vírus, hacker, tehát azért mindkettő jó.
2013. júl. 15. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó nem tudta, hogy miről beszél :) Bár nekem is gagyi androidom van, az app store választéka bővebb, és a legtöbb program iPhonera van (sokszor jártam úgy, hogy olvastam joy-ba tök jó programokról, de csak app storeból lehetett letölteni) az iphone 5 ugyanúgy fém külsőleg, és nem ál HD. Pont most olvastam rajta, hogy az ustó iphonenak annyira jó a felbontása (igazából nem értek hozzá, hogy mekkora, de valami hatalmas) annyira pixel mentes, hogy még a nyomtatott újságoknál is sokkal szebb a képe. (vagy mi, >< bocsi már nem emlékszem pontosan) Az iphone5-nél szinte életre kel a kijelző.


És amúgy én is ilyen helyről szeretném majd megvenni, bár még gondolkozom, lehet jó lenne 50ezret spórolni. De ez még a jövő zenéje, mert most kezdtem el spórolni, és durván egy huszasom van még csak :)

2013. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fHD- HD hisztéria....sose értettem. És nem is akarom. Már a HD-n se látod a pixeleket.

Meg...One-ban ott a 4 mag. Még mindig ott tartunk, hogy az android nincs optimalizálva. Az iPhone 2 maggal gyorsabb, mint a droid 4 maggal. Ha meg azzal jönnek a droidfanok, hogy ingyen van minden...ha veszel egy 160 ezer forintos telefont, akkor nincs pénzed egy 23 ft-os alkalmazásra??

Ne értsetek félre, nem vagyok Apple fan, WP párti vagyok, csak leírtam 1-2 szempontot.

2013. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!