Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van? Minél...

Milyen telefonotok van? Minél többben írjatok!

Figyelt kérdés

Szeretitek? Vannak problémáitok vele? Lecserélnéd szivesen? Ha igen, akkor mire? Megbántad, hogy megvetted?


Melyik telefont nem vennéd meg soha?


2013. júl. 16. 11:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%

Samsung Galaxy S4(I9505).Nagyon szeretem,semmi bajom nincsen vele,maximálisan meg vagyok vele elégedve,semmi pénzért nem cserélném le másikra.

iPhone-t nem vennék soha(és nem is veszek)

2013. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Vortrex ***** válasza:

Galaxy S Advance, imádom, mindenre jó, abszolút semmi problémám nincs vele, nem szívesen cserélném le, örülök hogy megvettem.


Blackberry-t, soha.

2013. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Motorola Defy+-om van. Problémám nincs vele, teszi a dolgát.

Le nem szívesen cserélném, engem tökéletesen kiszolgál. Nem bántam meg, ráadásul jó áron vettem. (25e újonan)


Nokiát nem vennék, nekem túl egy kaptafásak.

2013. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

SGS3-mam van, nem bántam, hisz ki ne venne ilyet? Csúcskészülék, soha nem cserélném el. Tökéletes telefon.


Mit nem vennék? Samsung Galaxy Start. Azt soha.

2013. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%

Sony Xperia U-m van, én kifejezetten utálom, Szó nélkül lecserélném, Blackberry-re, Én teljesen megbántam.


Alcatel.

2013. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hülye kérdést.
2013. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Pedig az U-tól sokan odáig vannak... Nagyon ajánlgatják itt.
2013. júl. 16. 12:45
 8/39 Szürke Gandalf válasza:
100%

sok telefont próbáltam már, nálam az Androidosok eléggé leszerepeltek. Inkább váltottam tabletre, sokkal erősebbek és megbízhatóbbak a telefonoknál. iPad mini-t használok, és mellette egy 1208-as nokiát, ami tényleg csak telefonálásra jó, de arra nagyon. Jelenleg tervben van egy iPhone vagy Nokia Lumia beszerzése, amint anyagilag kivitelezhető.


Olcsóbb kategóriás Androidosat soha nem vennék, egyszerűen azért, mert nem bírják el azt az operációs rendszert.

2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 620-am van, imádom de Lumia 920/925-re azért lecserélném.

Nagyon alap androidosat nem vennék, csak a szenvedés van Velük.

2013. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 FannaL ***** válasza:

Nokia Lumia 620, nem cserélném le(bár igen, 920, jól jönne, talán még kipróbálnám az 1001-et is), nem bántam meg.


Androidos telefont alsó-közép árkategóriában nem vennék soha.

2013. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!