Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártya csere T-Mobile?

Sim kártya csere T-Mobile?

Figyelt kérdés

Előfizetésem van T-nél, sima sim kártyás készüléket vettem. Viszont most DOminóban vettem egy S3-at amibe csak micro sim megy, de az eladó nem mondott semmit erről.

Megcsinálják azt, hogy a sima kártyámat ingyen lecserélik microra hogy tudjam használni az új telefont? Vagy már elrontottam mert csak arra jár ami új előfizetés?



2013. júl. 16. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénzért kicserélik a kártyát. De le is vághatod házilag, mert csak a műanyagot kell, és az nem károsítja a benne lévő kis kártyát, de azért óvatosan vele, de ha nem vagy biztos a dologban inkább bízd másra, vagy cseréltesd ki.
2013. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ingyen cserélik. abban az esetben kellene csak fizetni, ha a készüléket nem a szolgáltatónál vetted. mondjuk megjegyzésként jófej ügyintéző lehet, ha dominóban vettél egy microSIM-es telót, és normál minisimet adott hozzá. vagy ha a régi előfizus kártyát akarod használni, akkor nem szóltam :D lényeg, hogy elvileg ingyen cserélik.
2013. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én most voltam ugyanezzel a problémával a t-mobilenál. nekem azt mondták (szerintem ennél a barom cégnél minden t-mobile üzletben mást mondanak az eladók igy zárójelbennn) hogy akkor cserélik ki ingyen,ha beviszem a SZÁMLÁT arról a telefonról,amihez az elöfizetést és a számot is vettem (??). na ez alapból kizárt. azt mondták másként nem cserélik ki ingyen.és amúgy valami 4000ft.

de ha msot vettél telefont, ott, és beviszed a számláját és a számod ott akarod használni, akkor igy ki fogják cserélni szerintem..bár ezeknél..kitudja..

2013. júl. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!