Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS mit csináljak? (többi lent)

SOS mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy felnőtt, fizetős programot telefonra. Nem tudtam, h fizetős, ráadásul eléggé borsos az ára (2000Ft kb.) és a hülye fejemmel rámentem mégis és letöltöttem. Ez számlán eléggé meglátszana, hogy az átlagosnál 2000-rel több. Hogyha részletes, és be is adja, hogy mi az a 2000 Ft, akkor meg pláne nagyon rossz.

Már írtam a megadott e-mail címre, hogyha használat nélkül törlöm akkor is ki kell-e fizetni. (Persze már kitöröltem)

Úgy sikerült ez, hogy hajtott a kíváncsiság (ami ebben a korban természetes) és találtam, és nem figyeltem és jött az SMS, hogy fizetős. Szóval eszem a hülye fejem, figyelmetlenségem, és azt, hogy egyszer az életben "nem tudok a seggemen egy helyben maradni" és tudom, hogy baromságot csináltam, és aludni se tudok éppen.

Most az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak? Várjam meg a válasz e-mailt, vagy teljesen mindegy úgyis ki kell fizetni? Vagy mondjam el anyumnak (ilyen téma se tabu nálunk, nem ezzel van a gond) és majd ő mondd rá valamit holnap és minden kiderül, vagy várjam meg az e-mailt és úgy szóljak, hogy azok mit mondtak? Vagy várjak amíg megérkezik a számla és tényleg minden kiderül? :( Ha ki kell fizetni, odaadom anyumnak a pénzt, mert az én baromságom, ez a minimum.

Most viszont mi tévő legyek azután, hogy messzire elkerülöm a neten az ilyen dolgokat? :(



2013. júl. 16. 23:14
 1/3 A kérdező kommentje:
13/L
2013. júl. 16. 23:18
 2/3 intrepid ***** válasza:
Figyeld meg, ezek a trükkös termékek, - legyen az program, vagy más, úgy vannak hirdetve, hogy könnyű legyen elnézni. Nem buta emberek teszik föl. Természetesen szinte biztosan ki kell fizetned, fölösleges volt letörölnöd. Most fizetsz is érte, meg a program se lesz meg. Otthon meg mondd meg, hogy tévedés volt, elnézted, tanultál belőle. Ez így tulajdonképpen igaz is.
2013. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Viszont szerintetek ha már elmondom, akkor azt is mondjam el, hogy miféle program volt, és, hogy került hozzám?

Nem hiszem, h nagyon le fog szidni anyu, de mégiscsak ciki. :(

2013. júl. 17. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!