Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2-3 napos Lumia 520-as telefon...

2-3 napos Lumia 520-as telefonom 100%-ra töltés után max 14 óra üzemidő?

Figyelt kérdés
Üdv. Kedden hozták ki az új Lumia 520-as telefonomat, használtam kicsit, nézelődtem, majd felraktam a töltőre 16 órára, ahogy ezt ajánlották. Szerda reggel levettema töltőről, használtam, majd a nap közepe-végére majdnem telejsen lemerült, újból a töltőre kelett raknom, és ma reggel szintén. Most hagytam a töltőn 3,5 órán keresztül (100% természetesen ) bekapcsoltam a repülő üzzemmódot+energiatakarékos üzemmódot, egyedül a wifit kapcsoltam vissza, és így 14 órát jelet előre. Korábbi Huawei Ascend Y200 alsókategóriás androidos telefon GPS,Wifi,max fényerő,nem eneergiataakrékosban, kibírta ugyanilyen használat mellett 1-1,5 napig is. Amire használom: legfőbbképp netezés, facebook,viber, mást alig csinálok rajta, néha beszélgetés és így 14 óránál sehogyse bírja tovább, teendők?

2013. júl. 18. 15:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hát gyerekek a lumia 520... Csoda, de nekem is szarakodik. A hozzászólásokat olvasgatva rájöttem, hogy amelyik szar vissza kell vinni, eladó pofázik nyugodtan mondjátok meg, hogy nem teljesíti az elvárt leírásokat. Most vagy cserélik vagy írjunk a bűvös könyvbe, hogy egy szart adtak el nekem.


Üdv :)

2014. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!