Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobban jártam ezzel a telefonn...

Jobban jártam ezzel a telefonnal, mint egy Iphonenal?

Figyelt kérdés

Haveroknak mind Iphone 4 ük van. Én Xperia S-t vettem.

Szerintem jó telefon.

De a haverok folyton azt kérdeik, hogy miért nem Iphonet vettem.

Jól jártam azért ezzel a telefonnal?



2013. júl. 19. 17:04
 1/6 anonim válasza:
35%
Én utálom az Iphone-t, úgyhogy szerintem jobban jártál. Anyámnak egy hónap alatt 4szer volt szervizben. Ezek után meg pláne nem kéne. Tesómnak viszont pont xperia-ja van és jó kis telefon.
2013. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem az Iphone jó teló meg szerintem nagyon jól néz ki...csak ha betörik a kijelzöje pl akkor nem kis összeget kellene fizetni érte hogy ujra jo legyen...meghát Androidra rengeteg ingyen cucc van ...kérdezd meg a haverokat hogy nekik is van pl viber-jük vagy valami értelmesebb alkalmazás:)
2013. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

A viber az értelmes alkalmazás? Ez a szint??? LOL Azért látszik, hogy mennyi sötét van itt.

Inkább azt kérdezd meg, hogy az appstore-on is vannak vírusos appok, mint a google play-en?

Pont kb 2 napja futott bele egybe az ismerősöm. Leszedett egy játékot, és örült a feje, hogy ingyenes én meg fizettem érte. Aztán amikor lejött és nem csinált semmit, sőt valami systemui-t telepített, akkor jött rá, hogy gebasz van. Kösz, de én nem kérek belőle.


Betörik a kijelző és sokba kerül a javítás? Miért a másik telefonba ingyen csinálják? Ez is annyira egy szánalmas érv.

2013. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
"kérdezd meg a haverokat hogy nekik is van pl viber-jük vagy valami értelmesebb alkalmazás:)" Kerdezd mar meg a droidosokat hogy van-e Infinity Blade 2-juk? :P Mert en iPhone 5-on nagyon szeretem, de S4 en nem talalom sehol :P
2013. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
iPhone-on is fut a Viber...
2013. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak refernciakeppen : iphone mondjuk 4 lcd kompletten 9e Ft .. Xperia s lcd 100 usd + digitizer ujabb 40 .. Akkor ez hogy is van ? Galaxy s4 lcd modul 70eFt .. Nos ?
2013. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!