Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Én sony xperia u-ra gondoltam. De olvastam valami bővítésről hogy nem lehet bővíteni. Mit jelent ez? Meg én félek a kijelzőjétől. Hogy futnak rajta a játékok és milyen játékok futnak rajta? Milyen képet készít?


Vagy 45-50-55 ezer forintért jobb telefont tudnátok ajánlani?



2013. júl. 19. 19:52
 1/3 anonim válasza:
[link] szerintem inkább ezt!!
2013. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha az 55 ezer forinthoz hozzáraksz még egy 5 ezer forintost akkor tudsz magadnak venni egy 4x1.2ghz 1gb ramos 5.3 colos 8mpx kamerás 4.1es androidos telefont

Prestigio multiphone 5300(Lehet hogy kinainak hangzik de manapság ma már mi nem kinai,)

Inkább ne vegyél Xperia U telefont nincs Sd kártya hely meg az csak egy alap telefon 40 ezerért

Multitaskingra nagyon rossz,egyik ismerősömnek van olyan kb 10 percig tartott kilépnie egy alkalmazásból...

2013. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval 60 már tudok venni 4x hd-t? Vagy nem erre gondoltál. Ha igen hol lehet 60 venni? Mert a neten csakis 68-ért láttam.
2013. júl. 20. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!