Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?...

Melyik telefont vegyem meg? Tanácsot kérek!

Figyelt kérdés

Muszáj lecserélnem a 4 éves sony ericsson k300-amat, mert már kiszolgált szegény, s ráadásul valami komolyabbat szeretnék.

Igazi vágyam a sony ericsson z850, de az még az országban sincs, mondjuk egy helyről be tudnám hozatni, de azt mondták, még arra is várni kell.

Nézegettem közben a sony ericsson w960-at is, mert kb ez felel meg a z850 tudásának, csak ezzel az a bajom, hogy érintőképernyős, olyat meg nem akarok. Utazáshoz egyszerűen kell tudnom kezelni, az érintőset ki nem állhatom.

Néztem még a sony ericsson z770-et is, az nem symbianos, és tudásban messze elmarad az előző kettőtől, de valamivel olcsóbb, és egy darabig talán az is megfelelne.

Valamint utolsó versenyző a sony ericsson p1, de az is érintőképernyős szegénykém, ezért kevésbé szeretem, de a tudása igen jó.

Vennék én nokia e90-et is, de az ára miatt első körben kiesett a versenyből, más nokia meg nem érdekel. Egyáltalán más márka sem érdekel, csak a sony ericsson.

Melyiket vegyem meg? Vagy várjak a szerelmemre, a z850-re?


2009. okt. 21. 00:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha meg szolgáltatón keresztül venném meg, vagy készülékcserével, nálam az se játszik, mert pannonos vagyok, és a pannonnál a leggyatrább a készülékválaszték, sony ericssonból jelenleg 4 db van...
2009. okt. 21. 00:20
 2/5 anonim ***** válasza:
E90-et részletre is el tudod vinni a Pannontól. Amúgy ha a T-Mobilnál nézel ki telefont élj a számhordozás lehetőségével és vidd át a számod.
2009. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a telefon miatt nem leszek t-mobilos,de köszi.
2009. okt. 21. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Független sony ericsson w705öt vegyél!kiváló telefon és tartalmaz 1-2 jó extrát pl:van benne wifi!50ezer forintért már lehet kapni
2009. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
érdemes fügettlen telót venni olcsóbb,nagyobb választék,biztos siker :)
2009. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!