Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Valaki már vásárolt...

SOS! Valaki már vásárolt ettől az illetőtől? Link és további infó a kiegészítésben!

Figyelt kérdés

Http://aprod.hu/hirdetes/iphone-5-okostelefonok-ID180ow. Html


Üzenetben elég hitelesnek tűnik (áfa nélküli az ára, véges alkalmazott szállítja ki és elvileg az Ő jelenlétéven aktiválható a készülék, stb) De ennek ellenére félek belemenni. Tanács? Csak olyan írjon, aki biztosat tud.



2013. máj. 28. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok, csak rosszul jelzi a linket -.-

Http://aprod.hu/hirdetes/iphone-5-okostelefonok-ID180ow. Html

2013. máj. 28. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez lenne?


[link]

2013. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jobb félni...nem tudhatod, hogy miért éri ez meg neki, hogy jutott hozzá stb. elég jól hangzik, hogy személyesen átveheted, és úgy fizetsz, de az nem jelenti azt, hogy 2-3 hét múlva nem lesz letiltva, mert esetleg lopott vagy ilyesmi. egyszerűen be kell látni, már sokadjára el lett mondva, sem használtat, sem ráadásul új iPhone-t nem fog senki se gyanusan olcsón vásárolni, úgy, hogy annak le lenne valami problémája a háttérben.
2013. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez lenne az a link. Számomra azért tűnik hitelesnek, mert pl a MacBookom is ÁFA nélkül vettem, így majdnem egy 100assal olcsóbban jutottam hozzá, így valamilyen szinten reménykedek benne, hogy igaz..

(kérdező voltam)

2013. máj. 28. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez valami bolt lehet,nézd meg a többi eladó készüléket is.

Fent jobb sarok apró betűvel a neve alatt ott van a

"Felhasználó hirdetései"katt oda.


[link]

2013. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!