Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki a Digifactor...

Kiszli kérdése:

Ismeri valaki a Digifactor Group Kft? Mobilokkal foglalkoznak, rendelt már valaki tőlük valamit, megbízható cég? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 20:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A fekete listán nem szerepel.Az oldalukon fent van az elérhetőség,valamint megbízható bolt plecsnije is van.
2013. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Szaniszló András válasza:

Nagyon szép az oldaluk.

Én rendeltem tőlük 03.05 én egy készüléket.

Egy két hónap múlva kiderült nem gyártják már.

Azóta próbálom visszakérni az árát.Most 07.30 van.

Ígéret van. Mindig én keresem őket.

Hívni 12 után öt percel lehet vagy este, amúgy rögzítő.

Javaslom olyan helyen vegyél ahol kifizeted és a kezedbe is adják a terméket.

Ez az én tapasztalatom.

Nem kell megfogadni.

2013. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
Rohadt nagy kamu az egész. 3 hónapja rendeltem telefont és eleinte az volt a válasz, hogy a héten küldik. Most az van hogy az emailekre nem válaszolnak, a telefont nem veszik fel (egyébként ügyfélszolgálat állítólag hétköznap 8-20-ig van) az oldalukon a fórumot letiltották, mert sok vásárlónál elszakadt a cérna, ja és vásárlóként véleményt sem írhatok, szóval a vásárlói véleményeket valószínűleg magukról írták. Meg a megbízható bolt pecsétet is szerintem ők találták ki, mert ha rákattintasz a link a megbizhatowebshop.hu-ra navigál, ami tök üres. Szóval eszméletlen átcseszés az egész.
2013. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
ja és az emailekre nem válaszolnak, de a facebookon a hozzászólásaimat volt idejük és energiájuk kitörölni. Ott is csupa pozitív dolgok vannak.
2013. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:

Én is rendeltem tőlük most július 19.-én egy telot de a mai napig még semmi,mindig csak ígérgetnek,hogy jövőhéten vagy a héten tuti már megérkezik a telefon,de már ezt mondják idestova 3 hete.

Szóval tényleg kamusok de nagyon is,és ezt én nem fogom annyiban hagyni,hisz közel 41 ezer forintért vásároltam meg a készüléket amit a mai napig nem vettem át!De az is fura nekem,hogy valakinek megküldik a készüléket valakinek meg nem.Hisz vaterán egyik aukción a hozzászólásban az volt kiírva,hogy június 1.-én rendelt egy fickó egy telot tőlük,és július 24.-én kapta készhez.

Én meg tegnap beszéltem velük telon és közöltem velük,ha szeptember végéig nem érkezik meg a készülék akkor jogi útra terelem a dolgot,feljelentést kezdeményezek illetve a fogyasztóvédelmi hatósághoz is befogom jelenteni,velem nem fognak kicseszni az tuti.Erre a srác azt mondta,hogy jó megérti és rendben.(Egyébként valami Kovács Gábor nevű srác veszi fel nekem a telot mindig.)20 ezer forint felett már bűncselekménynek minősül,ha a másik felet megkárosítják,és becsapják,átverik.Itt pedig elég erős a gyanúm,hogy erről van szó sajnos.Esetleg ön tett már feljelentést az ügyben vagy valamit kezdeményezett pl:fogyasztóvédelemnél? Mert azért ezt nem kéne annyiban hagyni szerintem,főleg,hogy sok bizakodó embert így lehúznak,megkárosítanak.

2013. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
A te pénzeden rendelik meg a terméket Kínából, és ráadásul, ha baj van a cuccal, te intézed a garanciát a Kínaiakkal. Nem tudom, ebben az üzletben kinek mi a jó. ( Kivéve persze a Digifactort...) Én azt mondom, ha tényleg olcsón akarsz kínai cuccokat venni kínai garanciával, akkor rendeld meg közvetlenül Kínából. Ha meg fontos neked a magyar garancia, akkor olyan magyar cégtől vegyél, aki magyar ÁFA-s számlát ad és hivatalosan vállalja a garanciát a MAGYAR jogszabályok szerint. Persze ez adott esetben 20-30% többletet jelent árban.
2013. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Szaniszló András válasza:

Üdv mindenkinek!

A fogyasztóvédelem azt javasolta menjek valami békéltető testülethez.

Mivel a tisztelt Digifactort már egy jó ideje nem tudom elérni hamarosan a rendőrséghez fordulok.

Amennyiben ez sem vezet eredményre, garantálom a személyes találkozót.

Olykor tudok meggyőző is lenni.

"Én az egyenlőség barátja vagyok. Ezt kijelentem ország és világ előtt."

Szebb jövőt!

2013. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Tisztelt András!


Én is hasonlóképp gondolkozom mert ez nem állapot,hogy az embereket így megkárosítják,hitegetik,becsapják!

Én most kedden telefonon elértem őket,akkor azt ígérték,hogy a héten megkapom a készüléket.Tegnap meg írtam nekik facebookra,és a hozzászólásaim egyből leszedték-törölték...Ígérték email-ben,hogy szeptember végéig megkapom a készüléket ellenkező esetben a vételárat visszautalják.

De ebben már nem hiszek,csak ígérgetés van részükről rájöttem....Szóval ha nem lesz telo vagy átutalás akkor én is rendőrséghez fordulok,az egyszer biztos!

2013. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Engem is letiltottak facebookról és emailt sem írnak, szóval olyan embereket keresek akik hasonló cipőben járnak! Azt gondolom együtt könnyebben és hatékonyabban tudnánk fellépni ellenük! Ki mit szól?
2013. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Én mindenképpen benne vagyok.Bár várok még szeptember 30.-ig,(mert eddigre ígérték)ha addig nem kapom vissza az átutalt összeget,vagy a telo nem érkezik meg akkor én benne vagyok abba,hogy fellépjünk ellenük közösen!!!
2013. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!