Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki a Digifactor...

Kiszli kérdése:

Ismeri valaki a Digifactor Group Kft? Mobilokkal foglalkoznak, rendelt már valaki tőlük valamit, megbízható cég? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 20:34
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Nekem amúgy mikor telon elérem őket egy fiatal srác Kovács Gábornak mutatkozik be,és készlethiányra hivatkozott azért nem érkezik meg a készülék.De ez süket duma mert ha megbízható cég lenne akkor visszaküldené a pénzt,és szólna ha esetleg lenne náluk készleten már abból a készülékből.

Még majdnem nekik állt feljebb mikor rájuk mertem írni és érdeklődtem a készülék hol léte felől,ez nonszensz.de ahogy írtam szeptember végéig várom a telot vagy az átutalt összeget,ha addig nem érkezik meg akkor rendőrség,fogyasztóvédelem elé tárom az ügyet,de együtt közös erővel azért nagyobb eredményt érhetnénk el remélem!

2013. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Amikor nagy nehezen sikerült elérni őket telefonon az ügyfélszolgálatos fickó nagyon megértő volt és kedves, biztosított róla, hogy ők senkit nem néznek hülyének. Hát erről csak az a véleményem, hogy egy normális cég abban az esetben, ha nem tudja időben teljesíteni a megrendelést, akkor felveszi a kapcsolatot a vevővel és sűrű elnézés kérés közepette tájékoztat a lehetőségekről.
2013. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:

Na ez az,ezzel egyetértek teljes mértékben.

És ön nem mondta nekik telefonon,hogy rendőrséghez fordul hogy nem kapta meg a telefont vagy a vételárat??

Nem is megértő volt telefonon és nagyon rendesnek tűnik ez a fickó de ez csak látszat sajnos.Betanult szöveg,és mennyi szerencsétlen embert átverhetett már...köztük minket is.De az egyszer biztos,ha nem jön meg a telo vagy a vételár a számlámra,akkor megy a feljelentés a szerződés szerencse meg van illetve a szerdai üzenet is amiben leírták,hogy visszautalják a pénzt ha nem tudják teljesíteni a rendelést.Szóval velem nem játszadoznak az tuti...

2013. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Én is összegyűjtöttem minden bizonyítékot (levelezések, utalás stb).

Szóban mondtam én mindent dühömben, arra nem emlékszem, hogy a feljelentés szóba került e, de facebookon tudom, hogy ezt is megírtam nekik meg emailben, amire az volt a válasz, hogy letiltottak és törölték a bejegyzést.

Akkor várjuk meg a hónap végét, addig hátha akad még pár károsult.

2013. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

Hát igen nem szabad ezt annyiban hagyni az egyszer,biztos.

Rendben akkor várjuk meg a hónap végét,és utána a bizonyítékokkal együtt el kell menni a rendőrségre feljelentést kezdeményezni.De ez is célravezetőbb lenne szerintem ha közös erővel tennénk meg.Ön hová valósi?

2013. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Azt had kérdezzem meg,hogy mire hivatkoztak önnél,hogy miért nem kapta meg a készüléket már 3 hónapja?

Nekem készlethiányra hivatkozott ez a srác.

De a telo a legújabb termékek közt szerepel ezért is tartom furcsának,hogy készlethiány lenne belőle.Én egy Star W005 Android 4.1 telot vettem tőlük amúgy...

2013. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Pénz vissza térítést nem kért tőlük nem mondta,hogy utalják vissza az összeget??

Nekem ezt írták szerdán: "Kedves Tamás,


Köszönjük levelét.

A készüléke ebben a hónapban meg fog érkezni, ellenkező esetben visszautaljuk a vételárat.

Jelenleg készlethiány van a készülékből, ezért előrendelést vetettünk fel a gyártónál.

Kérjük a továbbiakban emailben forduljon hozzánk rendelés specifikus kérdésekkel kapcsolatban, csak itt van módunk az ilyen jellegű megkeresésekre válaszolni.

Amennyiben levelünkkel kapcsolatban további kérdése van, akkor azt erre az

üzenetre válaszolva teheti fel ügyfélszolgálatunknak. Kérjük, hogy a

válaszlevél tárgy sorát ne módosítsa, ellenkező esetben válaszát nem kapjuk meg!"

2013. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

Hivatkoztak már mindenre (készlethiány, magyarosítás, elakadt valahol stb)

Persze kértem a visszafizetést, de azt mondták, hogy arról szó sem lehet mert a készülék már úton van és mindig az a duma, hogy a héten küldik.

Én egyébként itt lakok Budapesten.

2013. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

07-20 20:56

A fekete listát el lehet felejteni. Oda nagyon könnyű bekerülni. Elég ha valaki kamuból feljelenti a céget. Tudok ilyenről, egy rosszakaró bejelentette a céget, aztán felkerült a cég a fekete listára, pedig semmi alapja nem volt.

Lekerülni viszont szinte lehetetlen.


Ez a cég viszont igazán felkerülhetne.

2013. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Hát igen nekem is ez volt amit mondanak állandóan.

Készlethiányra hivatkozott legutóbb a srác,előtte meg,hogy magyarosítás folyik már,és tuti itt van Magyarországon.De akkor ezek szerint csak kamu dumák.

Jövőhét végén vasárnap megyek fel Pestre esetleg egy találkozót össze kéne hozni.Hétfőn vagy Kedden jövök majd haza,mert én Pápán lakom.Aztán meglehetne tenni a feljelentést.Mert én 41290Ft-ot hagytam náluk sajnos.

2013. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!