Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki a Digifactor...

Kiszli kérdése:

Ismeri valaki a Digifactor Group Kft? Mobilokkal foglalkoznak, rendelt már valaki tőlük valamit, megbízható cég? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 20:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Erről az oldalról van szó egyébként?

[link]


Minössze 3 éve működik a honlap. Ez nem azt jelenti, hogy a cég is. Az e-cegjegyzékben még meg lehet nézni, hogy mikor alakultak.

Arról fogalmam sincs, hogy hogyan kaptak ezek díjat. Szerintem csak valami kamu lesz az is.

2013. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Kedves fórumosok!


Csoda történt,visszautalták a 41290Ft-ot a bankszámlámra,a mai napon.

Hozzáteszem,hogy sokat kellett érte küzdenem,és írnom nekik.

De a lényeg,hogy megkaptam a vételárat forintra pontosan annyit,amennyit anno elküldtem nekik.

Akinek még tartoznak ajánlom,hogy erőteljesebben lépjenek fel írjanak emaileket nekik,hívják őket,és a legfontosabb nyomatékosan tegyék mindezt!Én a leveleimben leírtam,hogy rendőrséghez,fogyasztóvédelemhez,vagy akár a Kékfényhez is fordulok ha nem kapom vissza a vételárat,vagy a telot nem kapom meg.Szóval mindenkinek kitartást kívánok,ne haggyátok magatokat!!

2013. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

nekem is lassan jött meg (kb 2 hónap alatt), de nem vernek át, megkaptam a készüléket.

Rendelt két ismerősöm is, az egyikük kb 1 hónap alatt kapta meg, a másik pedig pénzvisszafizetést kért kb 2 hónap után.

Szóval szerintem nem vernek át senkit, csak elég lassú az ügymenet...

2013. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Ez tök jó!

Remélem nekünk is visszautalják a pénzt.

De még egyszer mondom, itt nem az a legnagyobb probléma, hogy lassan teljesítenek, hanem a tájékoztatás teljes hiánya és emellett az, hogy az embernek nincs lehetősége se vásárlói véleményt írni az oldalra, se megjegyzést írni a facebookra, mert ami nekik nem tetszik azt törlik. Az emailekre nem válaszolnak, a telefont ha nagy nehezen felveszik, csak ígérgetni tudnak. Tehát ezen kéne elgondolkozni és változtatni az üzletpolitikán, mert ez nem vezet jóra. Ezzel csupán azt érték el, hogy a google a második helyen jeleníti meg a gyakorikerdesek.hu-t, ahol úgyis kiderül mekkora kóklerek. Szóval csak gratulálni tudok neki.

2013. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Szaniszló András válasza:

Tisztelt honfitársak!

Elmentem a rendőrségre.

Az a személy aki mindenkit átvert nem ismeretlen a rendőrség előtt.

Az a tiszteletteljes kérésem ,hogy akit hitegetett a Digifactor nevű cég, menjen el a legközelebbi rendőrségre és tegyen feljelentést.

Kérés ,meg kell mondani, hogy Szigetszentmiklóson folyik ellene eljárás.13130/7116/2013 id számon.

Minél többen jelentkeznek ,annál biztosabban felelősségre vonhatók.

Köszönet.

2013. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Jól tette,hogy elment a rendőrségre és feljelentést kezdeményezett.

De nem írt a Digifactornak előbb levelet,hogy utalják vissza az összeget különben feljelentést tesz?

Én már meg is vettem az új készülékem a vateráról,ott is megnézem ezerszer,hogy kinek mennyi pozitív értékelése van,és csak utána rendelek.Persze azt is kizárólag már csak utánvétellel.Két nap sem volt és itt volt a készülék.A Digifactor meg már július 19.-e óta ígérgetett,szóval ilyen ez a cég,megbízhatatlan csalás az egész.Aki teheti kerülje nagy ívben!Üdv.

2013. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 premierpark válasza:
na valami fejlemény nektek? sajnos ma utaltunk pénzt és utólag látjuk ezt
2013. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Szaniszló András válasza:
Tisztelt honfitársak.Csak a rendőrség közreműködésének köszönhetően kaptam vissza a pénzt.Az emberke ahogy a vallomásából kitűnik nem egy egyenes ember.Aki teheti kerülje el.Aki meg problémát akar vele szemben megoldani.Csak a rendőrséggel tegye.Semmi indulat vagy meggondolatlan üzenet.Minden lehetőséget megragad, hogy az irháját mentse.További szép napot.
2013. dec. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!