Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-t hogyan...

Samsung Galaxy Ace-t hogyan lehetne gyorsabbá tenni?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a telót bárki bármit is mond róla. Csak vannak apróbb hibák pl elég lassú. Anyum most vett vodafone smart minit és olyan jó gyors. A játék ami azon gyors volt az enyémen akadozott...azon android 4.1 van ezen 2.3.6

Lehet hogyha nekemis 4.1 lenne gyorsabb lenne? Vagy mivel lehetne felgyorsítani? Kicsit kellemtlen h pl játékok is akadoznak. Na meg az h a belső memória majdnem mindig tele...ha letöltök vmit az egyenesen sd kártyára megy, viszont rögtön a belső memó is több lesz....miéért?? mit tegyek?


2013. júl. 20. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Samsung az egy fos, dobd ki a kukába azt a telefont, és vegyél egy normálisat!


"Szeretem ezt a telót bárki bármit is mond róla. Csak vannak apróbb hibák pl elég lassú. "


Neked ez apró hiba? Ez egy elavult samsung telefon!

A csomagolásba még egy fülhallgatót se tudtak beledobni... gusztustalan, amit a samsung csinál!

2013. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
No probléma, ugyanis van nekem itthon minőségi fülhallgatóm és azt használom...ezlegyen a legkisebb probléma már komolyan....egyeseknek milyen természetfeletti igényeik vannak....
2013. júl. 22. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy 4.1-et nem tudsz rakni, mert nem bírja a telefon, meg a sima 4-et se bírja. 2.3.6 bőven jó lesz rá, csak tegyél rá valami főzött romot és akkor talán nem fog akadni a menüben, de játékokra ne számíts!

Ja és minden androidos telefon a belső memóriába telepíti a programokat, sd kártyán pedig a fénylépet, zenét stb... tárolja.

2013. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!