Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Sola telefonommal...

Xperia Sola telefonommal akartam felvenni egybe egy 20 perces előadást, de 16 percnél lefagyott és magától újraindult. Mi okozhatta a hibát?

Figyelt kérdés
Felvétel közben nem nyomtam meg semmit se csak fogtam a telefont. Hely meg bőven van rajta és nem írt ki semmit se váratlanul történt meg.

2013. júl. 22. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az újraindulás a véletlen (esetleg túlmelegedés) műve és a telefon sajnos nem tud kiváltani egy olcsóbb, videózni képes kompakt fényképezőt sem. Talán egy nagyon olcsót. Ezt már megtanultam egy másik Xperia telefonnál. Az a 16 perc jó lett, vagy csak egy nagy fájlod van, amivel nem tudsz mit kezdeni?
2013. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha értem hát sejtettem csak gondoltam megkérdezem lehet-e más probléma is. Sajnos a felvétel is oda veszett. Bár a 16 perc megmaradt, de megsérült így nem lehetett már lejátszani.

Egy szerencsém van, hogy ismerősöm viszont kamerával felvette az egészet csak így távolságból nehezebb megkapni.

2013. júl. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!