Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini? Írnátok...

Samsung Galaxy Mini? Írnátok róla pár dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha minden igaz ma kapnék egy Samsung Galaxy Mini telefont.És érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek róla mi a jó benne és mi nem?Lehet rajta netezni ingyen van nem?Hány zene fér rá?A telefonnak hány gigája van?Ha ti észleltetek rajta problémákat és esetleg tudjátok, hogy mitől lett létszíves azt is írjátok le.Mert jobb ha előre tudom miket ne csináljak vele.


A válaszokat előre is köszönöm.

És egyenes válaszokat kérek vagy aki valami hülyeséget ír azt jelentem és lepontozom.



2013. júl. 22. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De van GT-S5570i, tehát i-s változat, amiben 600 helyett 832Mhz-es a cpu.
2013. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hiába van 8Gb memóriakártyád Te nagyon okos kérdező, ha pl.: Facebook, nem áttehető memóriakártyára.. Remélem így már érted, hogy azok akik ismerik mit akarnak mondani. Nekem is volt az eggyel újabb, de az is ugyan olyan selejt..
2013. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A proci hiába lett feljebb húzva, semmivel nem gyorsabb/jobb.
2013. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Majd meglátom milyen lesz.Még nem kaptam meg viszont ha megfogom majd tesztelem a dolgokat.Azért köszi a válaszokat.Majd meglátom magamnak, hogy milyen.e
2013. júl. 23. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!