Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilon levő pdf fájl miért...

Mobilon levő pdf fájl miért "lassul be"? Nem tudom rendesen olvasni, mert megakad, sokszor befagy.

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma ? Találkozott már valaki ezzel ?

2013. júl. 22. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a pdf mérete, ha sok kép van benne akkor lassabb. Jah meg persze nem mindegy min olvasod. Azaz a telefon fajtája. Vele a proci, a ram mérete. Ezekből a pdf el ellentétben a minél nagyobb a jobb. :D
2013. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ilyenekhez aztán főleg nem értek :D anyit tudok mondani hogy kb 140 oldalas könyv és egy darab kép nincs benne. Amúgy köszi a választ ! :)
2013. júl. 22. 17:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve a telefontípust azt tudom : Samsung Galaxy S Advance
2013. júl. 22. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok, akk milyen telefonod van? 140 oldal egy régebbit aminek gyengébb a procija és kevés a ram meg tud akasztani.
2013. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ? Mi újság ezzel a telefonnal ? Milyennek számít ?
2013. júl. 22. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:

PDF-ek közül is többféle van. Egyetemen (BME) több olyannal találkoztam, ami asztali gépet is képes megakasztani, igaz, jellemzően valami bonyolult ábra volt bennük. "Kedvencem" egyébként az, ahol képként van benne a szöveg...

Androidon nem túl jó PDF terén a helyzet, nekem Nexus 4 is képes volt szaggatni (amely jóval erősebb a GA-nál). Radaee Reader elvileg a legjobb olvasó (nekem is ez vált be a legjobban), de csodákat nem szabad várni, egy rossz PDF mindenhol képes akadozni...

2013. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Könyv...akkor ha szöveges pdf, konvertáld át ebook formátumra (pl.: epub, prc, mobi), erre jó PC-n a Calibre program

[link]

a telefonra pedig telepíts egy ebook olvasót, pl.: Coolreader

[link]

könnyebb lapozás, betüméret állítás, ahol abbahagyod az olvasást ott nyitja meg, és még sok beállítási lehetőség.

2013. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azta, koszonom. Nagyon hasznos valaszok ! :)
2013. dec. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!