Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby, vagy váltsak...

Samsung Corby, vagy váltsak Samsung Mini 2-re? Mik a vélemények a Mini 2-ről? Kinek van még Samsung Corby?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, én a telefonon TELEFONÁLNI szoktam. Ha kérhetném, akkor normális válaszokat szeretnék, és szeretném elkerülni a Mini 2-ről, és a többi telefonról, amely hasonló tudású a következőket:


- gagyi, mert gyenge a proci

-sz@r, mert nem vesz fel HD-ban

-elavult, mert....


és a többi ilyesmi megnyilvánulásokat, mert nem érdekel, nekem a telefon telefonálásra kell, minden másra ott a számítógép. Én megbecsülöm a Corby-t mert tudok rajta zenét hallgatni, videókat nézni, fényképezni, és még sok mindent,+ érintős, és az tetszik, nekem ennyi bőven elég, de nagyon megtetszett a Samsung Mini 2, és a Tipo is. Előfizube venném, de Tipora így most nincs lovettám, Mini 2-re meg lenne, és nem tudom érdemes-e váltanom. Esetleg ha lennétek olyan kedvesek és segítenétek, akkor nagyon megköszönném.


Tehát várom a normális, segítőkész kommenteket, és hálásan köszönöm előre is. :)



2013. júl. 22. 21:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és igen, csak részlettel tudnám...
2013. júl. 22. 23:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a Mini 2-nél. Sok értelme nincs váltanod, de ha kipróbálod, lehet jobban fog tetszeni rajta a netezés (ha van otthon Wi-Fi-tek), mint számítógépen.
2013. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most Samsung Corby-m van. :) Internetet nem használnék telefonon. Most volt alkalmam kipróbálni a Mini 2-öt, és semmivel sem tud többet, amit a Corby-m, amivel meg többet tud arra nincs szükségem, max a nagyobb képernyő miatt jobb lenne. :)
2013. júl. 23. 15:36
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de már megvettem, és meg vagyok vele elégedve! :D
2013. júl. 23. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!