Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonok 25k alatt?

Androidos telefonok 25k alatt?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy androidos telót, csak nem szeretnék rá túl sokat kõlteni
2013. júl. 23. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

még egy nokia asha is efelett van. ha találsz is ilyen áron akkor sem ajánlom, hogy megvedd, csak szívni fogsz vele. (maximum ha előfizure veszed valami gigaakcióban és egy jóval drágább készülékről van szó)

Az android egy tipikusan olyan rendszer ami alatt ha nincs meg a vas nagyon nagy kellemetlenségeket tud okozni.

2013. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha mindenképpen androidos telót akarsz akkora inkább gyűjtögess egy darabig aztán vegyél egy normálisat, ahogy az előttem író is mondta az androidos telóknál nagyon nem mindegy, hogy mi van alatta
2013. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vodafonos vagy akkor Vodafone Smart Mini, 25 alatt mást nem tudok ajánlani.
2013. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsozso960315 válasza:

26 k-ért van a Huawei Ascend Y200, tavaly nagyon nagy szám volt, de még most sem utolsó.

Vagy Esetleg a Galaxy Y 22 k.

2013. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sony xperia tipo itt van 25 k-ért ha jól láttam, bár én innen még nem rendeltem soha :S [link]
2013. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!