Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos játékok Telepítése...

Androidos játékok Telepítése hogyan történik?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne, hogy most vettem egy LG optimus 4x HD -t és töltöttem le ncore ról játékokat, mint a Shadowgun, Deadtrigger, futtattam az Apk-t és miután indítom, leakar törteni és kiírja, hogy nem vettem meg. hogyan tovább? vagy hogyan kell telepíteni letöltött játékokat melyeket ugye nem vettem meg?

2013. júl. 23. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Például:

Deadtrigger 6.8Mb APK + 87Mb Cache File

1 Install the APK

2 Copy 'com.madfingergames.deadtrigger' folder to to /sdcard/Android/Obb'

3 Launch the Game

2013. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kilroy ***** válasza:

Nekem is csinált ilyet JB -n. Licence -t kért.

Nekem úgy vált be, hogy rootolt telón letöröltem a játékot és net nélkül telepítettem (ha kellett a data vagy obb azt is felraktam), nem indítottam el még, hanem Lucky Patcher, és licence ellenőrzés eltávolítás. Aztán indít net nélkül először. Utána működött 10ből 8 játék így.

2013. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!