Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Természetes az ilyen rövid...

Természetes az ilyen rövid üzemidő?

Figyelt kérdés
Kb két hete vettem egy Nokia Lumia 520-as telefont, és egy dolog kivételével nagyon elégedett vagyok a készülékkel. Formáztam 16órát az aksit, mégis lemerül 1 nap alatt, ha normálisan használom (internet, játékok, stb.). Olvastam, hogy 360 óra az előírt üzemidő, ami kezdetnek nem rossz, de valljuk be kevés. Azt szeretném megtudni tehát, hogy kb ennyit takar-e a 360 óra üzemidő, vagy valami gond van az akkumulátorral.

2013. júl. 24. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is a 360 óra az maximum és ráadásul készenléti idő. Ha használod AKÁRMIRE, akkor máris sokkal kevesebb lesz.

A másik meg, hogy mi a pék f_száért formáztad az akksit? Ezt már hosszú évek óta nem kell csinálni.

2013. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez 150%-ig hasznos információ volt számomra, nagyon kösz!
2013. júl. 24. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A mai okos telefonok 1 napig bírják.Kicsit több minden van bennük.Notebook sem bírja egy hétig.Két napos üzemidővel,már piszok jó telefonról beszélünk,ebből a szempontból.Ilyen a Motorola Razr,amit direkt ilyenre csináltak.Az már kuriózum.Most mindjárt jön valaki aki mondja hogy "az én telefonom 3 napig bírja"de sok függ a használattól.Mobilnet,háttérben futó online alkalmazások,wifi,játék,zenehallgatás,nap végére lemerül.Sőt vannak olyan telók,amik már délután 2-kor hisztiznek a töltőért.Ez van.Sokan mondják,hogy a nyóóócmagos procik helyett,nem ártana elkezdeni fejleszteni az akksikat is.:( Ha átlag használattal reggeltől estig bírja,az átlagosnak mondható.Ez van.Sajnos az emberek nem az 5 nap üzemidőért állnak sorba,hanem a nyóccmagért,meg a hiperszuperfullHD kijelzőért.Ezért azt fejlesztik,nem az akksikat.
2013. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szegény akksik :,( :DDDDDDDDDDDDDDDD
2013. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nokia lumia 620-m kb 1 napig bírja ez teljesen természetes.
2013. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!