Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z mobiltelefont...

Vágó Laz'lo László kérdése:

Sony Xperia Z mobiltelefont érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Előfizetéssel szeretném! Melyik szolgáltatónál a legkedvezményesebb és melyiknél érné meg jobban? És melyik tarifában? Bocsánat a sok kérdésért, hátha tud rájuk valaki válaszolni!

2013. júl. 24. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Árához képest szar kijelzője van.
2013. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Állítólag ez az első full HD-s kijelzős telefon! Akkor csak nem lehet olyan rossz a kijelzője, bár Te azt írtad, hogy az árához képest.... lehet van benne valami..... ennyi pénzből kapok egy 109 cm átmérőjű fullhd 3D-s led tvt minden fasza funkcióval..... csak azt nem tudom zsebre rakni :D
2013. júl. 24. 20:15
 3/21 kaszas9714 ***** válasza:
Ha már ennyi pénzt költesz telefonra, inkább vegyél mást szerintem :)
2013. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor csak hogy megértsd az árához képest fakó kijelző. Egy s4-hez,s3-hoz viszonyitva olyan mintha kevesebb szin lenne benne és le lenne véve a fényerő.
2013. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Én is akarok venni, de most helyette egy ZTE skate-t vettem mert még iszonyat drága a Z.. egy jó ideig az is lesz szerintem.
2013. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Annyira azért nem drága...bár relatív, h kinek mi az.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mind1 mennyi ha gyenge a kijelző.
2013. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mit tudnak egyesek ennyit rugózni a kijelzőn, ami egyébként annyira nem is xar...
2013. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát mert ennyi pénzért kicsit jobbat is rakhattak volna bele.
2013. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nézzél róla minél több videót úgy el tudod dönteni megfelel-e neked minden szempontból. Én is meg szeretném venni, de még kicsit várok, hogy lejjebb menjen az ára, vagy a jelenlegi telefonom végleg bemondja az unalmast (ami nemsokára itt lesz)...
2013. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!