Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri lecserélni...

Szerintetek megéri lecserélni egy xperia p-t, egy gs2-re? Ha igen, mennyi az a pénz, amit érdemes ráfizetni? Igazából az amoled kijelző feketéje fogott meg nagyon.

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem s2 utánn lett p-m és most pont én is vissza akarom cserélni. Nincs semmi baj ezzel se,de az amoled nekem is hiányzik. Én a helyedben elcserélném,de max 10et fizetnék rá.
2013. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1:1-ben igen, de ráfizetni csak úgy, ha nem túl sokat fizetsz. Nekem S2-m volt, és a hivatalos 4.1-el nagyon gyors lett, és megtetszett újra, bár lecseréltem 1 erősebb telefonra.
2013. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) vhogy én is így gondoltam. :)
2013. júl. 12. 00:35
 4/5 anonim válasza:
Nekem mindkettő volt, először S2, aztán P. A Sony inkább csak külsőre fogott meg, hardveresen ég és föld a kettő. Nagyon hiányzott az S2 a P mellett. Mindenképp megéri lecserélni. De Ha jól is akarsz járni 10-12.000ft-nál többet ne fizess rá. Most S3-mam van de valahogy nem olyan űtütő a kijelzője mint az S2-nek volt, HD ide vagy oda.
2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném becserélni, de nem találok senkit.. :/

Köszönöm a választ.

2013. júl. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!