Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z mobiltelefont...

Vágó Laz'lo László kérdése:

Sony Xperia Z mobiltelefont érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Előfizetéssel szeretném! Melyik szolgáltatónál a legkedvezményesebb és melyiknél érné meg jobban? És melyik tarifában? Bocsánat a sok kérdésért, hátha tud rájuk valaki válaszolni!

2013. júl. 24. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#9


Mi a xar benne áruld el és azt is, hogy mi lesz a xar a triluminos kijelzőn?


Újra jön, majd a kis kijelző duma? Csak azért mondom, mert amióta sony (ericsson) megjelent az androidos fronton azóta mindenki a kijelzőn lovagol...


(Htc one x-nél pl. a faxomat se zavart a super lcd2, pedig az tft csak más néven és a htc one-ál ugyanez...)

Lényeg, hogy ne tft és sony legyen ráírva....


Áruljátok már el, hogy miért utáljátok a sony-t?

Gyerekek vagytok és xar a konzoljuk, vagy mi a tök?

2013. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy utáljuk? Nekem speciel xperia p-m van.
2013. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

senki se utálja...


a htc féle slcd-t azt biztosan nem...


a htc one-nál tök normális a tft-hez hasonló cucc, de, ha sony és mèg nevén is van nevezve a gyerek az már xar...

2013. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
arra meg màr nem mondok semmit aki zte skate-et vett helyette...
2013. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kommenteket, néztem róla videókat és megrendeltem! 2 év tarifa és előfizetés hűséggel a t-mobile-nál mozaik xs csomagban havi 8700 forintot kell fizetnem, amiből 3200 ft lebeszélhető! Az üzletből a készüléket -elvileg- iungyen elhozhatom, bár írtak készülék egyenleget, ami minimum 10ezer forint, de úgy írták, ha szükséges. Az oldalon a rendelés jóváhagyásánál mindenhol 0 forint volt írva, tehát valószínűleg nem kell fizetni! Majd kiderül, hogy milyen lesz a kijelző, lehet csak az illető szeme volt bepárásodva :P, vagy tényleg nem olyan jó, de azért egy készülék gyártó sem olyan fa*z, hogy ennyi pénzért rossz telefont adjon! Ez egy elég jó, felsőkategóriás telefon, ami nekem nagyon is megfelel, és ebben a kategóriában lévő telefonokkal lehet összehasonlítani, a többitől mind sokkal jobb!
2013. júl. 26. 05:59
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Azt senki se mondta hogy szar telefon a z,csak hogy ahhoz képest hogy felsőkategóriás szar kijelzőt raktak bele.
2013. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

nem xar a kijelző, csak azon vannak egyesek kiakadva, hogy tft...


nemsokára úgyis jön a sony saját fejlesztése a triluminos, ott is fognak egyesek majd valamin rugózni.

korábban a kis kijelzős se telók voltak napirenden, most a tft, lesz majd valami amin a triluminosnál is amit megtalálnak...

2013. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Én nem tudom, hogy nektek mi a megfelelő, a szappantartó Samsung vagy a más szép telefonok mint pld.: Xperia Z. A kijelző fakósága csak akkor vevődik észre, ha egy SLCD, SAMOLED mellé kerül, hanem nem. Kedves kérdező én is Xperia Z fogok venni (vagy megvárom a Honamit), engem a Samsung nem érdekel, mert egy túlárazott szappantartó... Vagy ha tudsz várni szeptemberig akkor várd meg a Sony Honamit. Abban már ha igazak az állítások a Z Ultrához hasonlóan Trilluminos kijelző lesz mint a Sony tv-ékben. Na meg Hardver és Szoftver terén is kitűnő lesz és örökli a Z szépségét
2013. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Utolsó vagyok, nem vettem észre hogy már megrendelted :D
2013. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Xperia Z telefonom van, havi 2 GB mobilinternettel. Elégedett vagyok vele, 2 évig csak boldog leszek vele még.

Kijelzőjével sincs semmi bajom.


Ami tényleg nem jó benne:

- hangszórója halk

- aksit naponként kell tölteni( de lehet hozzá venni dokkoló töltőt, hogy ne kelljen dugdosni az USB-t)

- nem tudom beállítani, hogy telefonáláskor a kapcsolat létrejöttekor és/vagy megszűnésekor rezegjen, ebben a Sony Ügyfélszolgálat sem tudott segíteni (pontosabban olyan tippet adtak, ami android 4.x-nél már nem működhet, mert root kell az ilyen app-okhoz)

2013. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!