Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova lett az energiatakarékos...

Hova lett az energiatakarékos alkalmazásom?

Figyelt kérdés
sony xperia j telóm van, nemrég kaptam csináltam egy rendszerfirssitést és ennek következtébe eltűnt az energiatakarékos ikonom... pedig használni szeretném nagyon hasznos..

2013. júl. 24. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugye 4.0-ról frissítetted 4.1-re. A 4.1-be sajnos ez nem került bele. Nekem Xperia S-em van, az ICS(4.0)-be meg volt az energia takarékos 4.1(JB)-be már nem került bele. Ugyan az a helyzet. :))
2013. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen... és nem lehet valahogy visszaállitani?:S
2013. júl. 25. 00:14
 3/11 Smittes ***** válasza:
tölts le egy másikat áruházból
2013. júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Root után bármit lehet. Csak kérdés neked ér-e ennyit.
2013. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha egy kicsit bátor vagy akkor visszateheted a gyári ICS-t Flashtoolal. link: [link]
2013. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ott van a STAMINA mód. o.O
2013. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bevállalom, valaki akkor leirni ha megkérem lépésról lépésre hogy mit tegyek?:)
2013. júl. 31. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

öszzedobtam egy kis leírást :)


1. töltsd le ezt és telepítsd: *****


2. utánna ezt is: [link]


3. ha mind a kettőt letöltötted, és az 1.-ot telepítetted, akkor a 2.-ban a 'tft' kiterjesztésű fájlt másod a flashtool/firmwares mappába


4.nyisd meg a flashtoolt


5. katt a villám ikonra, kiad egy kis ablakot amibe két lehetőség van. pöttyözd be a flashmod-ot és ok


6.ezt kell látnod: [link] ahol pipa van azt pipáld be, a be van akkor ne csinálj vele semmit


6b.pontosabban: 'wipe cache, wipe apps log, wipe data, excludeTA, és no final vertification lehetőségekbe kell a pipa. Ha ezeket nem teszed be, a rendszer nem fog optimálisan működni'


7. ha ez megvolt akkor 'ok'


8. kérni fogja hogy flash modba csatlakoztsd a telefont (kikapcsolt álapotba hangerő gomb le nyomás közben csatlakoztasd a telefont, addog nyomod a hangerő gombot még a zöld led nem világít)


9.megkezdi a flashelést


10. ha kész valami 'Debuding' szöveget kapsz a végén, olyankor lehúzod a telefont és bekapcsolod


11. Kicsit töb időt vesz igénybe az első indítás. Ha mindent jól csináltál akkor



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Folytatom bocsi Ha mindent jól csináltál akkor hiba nélkül működik a rendzser. ....:))
2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha valamit netán elrontasz akkor itt egy progi ami visszateszi a hivatalos 4.1-es rendszert: [link]

Telepíted, ha megvan megkeresed a telefonod típusát. Utánna utasítást ad hogy mit csinálj, teljes magyar a progi. :D

2013. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!