Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA Z megéri az árát?...

SONY XPERIA Z megéri az árát? Jó telefon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
100.000 Ft +/- 10.000 Ft-ot szánok az új okostelefonomra. Jelenleg a T-mobile-nál 108.000 körül van 2 év hűséggel Mozaik S díjcsomaggal a fentebb nevezett telefon. Még a Samsung Galaxy Note II-n gondolkodtam, de az már drágább is, meg tényleg túl nagy. A Z pedig legalább cseppálló...

2013. júl. 25. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi...érdekes módon nem találtam hasonló kérdést. :D
2013. júl. 25. 07:13
 3/5 anonim válasza:
Teljes mértékben igen, ne hallgass a kijelző mocskolásra mert csak akkor veszed észre ha egy komolyabb kijelző mellé kerül, mint pld. htc one.... Vedd meg bátran vagy várd meg a Honamit. Honamiról bővebben privátban...
2013. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még a kategóriában alatta lévő xperia p-nek is szebb kijelzője van. Az amoled kijelzőkről nem is beszélve.
2013. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Xperia Z telefonom van, havi 2 GB mobilinternettel. Elégedett vagyok vele, 2 évig csak boldog leszek vele még.

Kijelzőjével sincs semmi bajom.


Ami tényleg nem jó benne:

- hangszórója halk

- aksit naponként kell tölteni( de lehet hozzá venni dokkoló töltőt, hogy ne kelljen dugdosni az USB-t)

- nem tudom beállítani, hogy telefonáláskor a kapcsolat létrejöttekor és/vagy megszűnésekor rezegjen, ebben a Sony Ügyfélszolgálat sem tudott segíteni (pontosabban olyan tippet adtak, ami android 4.x-nél már nem működhet, mert root kell az ilyen app-okhoz)

2013. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!