Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a Sony Xperia U...

Mit csináljak a Sony Xperia U telefonommal?

Figyelt kérdés
Fényképeztem vele egyik nap és nem sikerültek jól a képek,le szerettem volna törölni de a lehetőségek között nem volt olyan hogy "törlés".Átmentem egy másik mappába és megpróbáltam onnan törölni és sikerült.Mi lehet a baja? Esetleg valaki nem tudja,hogy mit lehet ezzel a problémával kezdeni?

2013. júl. 27. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyből a kamerából lépsz be a képekhez akkor csak úgy tudod törölni hogy rámész a 3 pontra ami a kijelző jobb felső sarkában van és ott megtalálható hogy törlés.

Legalábbis nekem így működik sony xperia SP.


jelly bean 4.1.2

ha albumban nézed meg van egy kuka ikon.

2013. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs kuka ikonom annál a képnél :/
2013. aug. 1. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
rámész a 3 pontra ami a kijelző jobb felső sarkában van és ott megtalálható hogy törlés.
2013. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!