Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele esett a telefonom a...

Bele esett a telefonom a vízbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb egy órája bele ejtettem sony xperia tipom a vízbe, viszont egyből kivettem, éphogy elmerült. Gyors megtöröltem törölközövel, fültisztítóval és ki is szárítottam hajszárítóval. Bekapcsoltam működött utána kikapcsolt. Viszakapcsoltam, most úgy negyed órája jó. Mit tegyek még?Éjelre szedjem ki akksiját és reggelig hagyjam úgy hátha szárad még? Egyébként nagyon vigyázok rá. Lassan egy éve megvan és semmi karc. Képernyőn fólia stb...

2013. júl. 28. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem egy éjszakára, hanem 2 napig hagyd száradni teljesen szétszedve. Belemegy a víz valami fontos cuccba azt zárlatos lesz..
2013. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már baszhatod. Ahogy bekapcsoltad, vége.
2013. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Amugy van rá garancia. (külön fizetve van teljeskörű) Ha téll nem lesz jó beviszem. Egyébként köszi a gyors választ :)
2013. júl. 28. 01:10
 4/15 anonim ***** válasza:
A garanciát is baszhatod, mert nem a gyártó hibája volt. Erre még talán az olcsóbb biztosítások sem vonatkoznak.
2013. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Átolvasom majd a szerződést. Ha tönkremegy legfeljebb veszek újat. Pedig nagyon szeretem
2013. júl. 28. 01:16
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, én a samsung galaxy s2-met ejtettem újkorában wc-be. alig volt kb 3 hónapos... persze éjszakára rizsbe raktam, meg kiszárítottam, de nekem nem működött. bevittem szervízbe, elmondtam mik voltak a bajai, de azt nem említettem, hogy vízbe esett. ingyen megcsinálták és azóta is tökéletesen működik :) szóval ha valamiért nem lenne jó a tiéd, akkor a szervízben nehogy elmondd, hogy vízbe esett, mert akkor tényleg b aszhatod a garanciát.
2013. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

minden telefonban van indikátor ami elszíneződik ha víz éri..

neked csak szerencséd volt, hogy nem foglalkoztak vele

2013. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amugy most nézem nekem is elszineződött. A kamera fölött van egy pötty ami piros lett
2013. júl. 28. 11:53
 9/15 pinkpancser ***** válasza:
Ilyen ez az indikátor. Egyébként aksi ki, szétszed, kitakarít, kiszárít és nem lesz vele gond. De biztos ami biztos szedj le róla mindent ami kellhet.
2013. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ami olyan minden memóriakártyán van.
2013. júl. 28. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!