Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele esett a telefonom a...

Bele esett a telefonom a vízbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb egy órája bele ejtettem sony xperia tipom a vízbe, viszont egyből kivettem, éphogy elmerült. Gyors megtöröltem törölközövel, fültisztítóval és ki is szárítottam hajszárítóval. Bekapcsoltam működött utána kikapcsolt. Viszakapcsoltam, most úgy negyed órája jó. Mit tegyek még?Éjelre szedjem ki akksiját és reggelig hagyjam úgy hátha szárad még? Egyébként nagyon vigyázok rá. Lassan egy éve megvan és semmi karc. Képernyőn fólia stb...

2013. júl. 28. 01:03
1 2
 11/15 pinkpancser ***** válasza:
telefonszámok, SMS-ek...
2013. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Telefonszámok is megvannak. De attól h vízbe esett nem kellfeltétlenül tönkremennie nem? szval volt 4 éve egy nokiám ami beázott ki se szárítottam meg semmi azóta is megvan és működik csak nem használom (bár az azért más kategória nem öszehasonlítandó ezzel)
2013. júl. 28. 12:41
 13/15 pinkpancser ***** válasza:
Tényleg nem biztos, hogy tönkremegy. De ott a sok fém alkatrészláb, ami egy kis párától is korrodálhat, akár hónapok múlva is és akkor jönnek elő a problémák.
2013. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
rakd kb fél kiló rizs közzé a telefont 1-2 nap után szedd ki a rizs kiszíva a nedvességet sima nem megfőzött rizs.
2013. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :D
2013. júl. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!