Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi sim kártyára...

Miért nem engedi sim kártyára rakni az sms-eket?

Figyelt kérdés
Csinálni akarok egy gyári visszaállítást, és átraknám sim kártyára az üzeneteket, hogy ne törlődjenek. Rákattintok az üzenetekre, és némelyiknél kiírja, hogy sim kártyára való áthelyezés, némelyiknél meg nem. Ezek nincsenek már rajta, mert megnéztem. Mi lehet a baj, miért vannak olyan számok, amiknél nem akarja engedni? Galaxy ace telefonom van, ha ez számít valamit.
2013. júl. 28. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert azok lehet mmsek.
2013. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mms-ek. Nincs esetleg valami alkalmazás, ami segítene?
2013. júl. 28. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy megtelt a sim.
2013. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na most találtam egy alkalmazást, ráraktam az sms-eket, és azt írja, hogy az sd kártyán van. Akkor ez ugye ott lesz nekem a visszaállítás után is, az sd kártya tartalma nem törlődik ilyenkor?
2013. júl. 28. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem.
2013. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged. :)
2013. júl. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!