Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?...

Melyik telefont ajánlanátok? Fejtsétek ki normálisan, rendes vélemény érdekel.

Figyelt kérdés

NOKIA LUMIA 820

vagy

SONY XPERIA P

?


2013. júl. 29. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ma még mennyi kérdést teszel fel?

Mi kell windows vagy android?

2013. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2013. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lumia 820,és azért mert még mindig nem tudjuk hogy mire akarod használni...én az alapján irom hogy p-t is használtam és most 820at, ég és föld..(ez az én véleményem.)
2013. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ebook, gps, net, facebook, acrobat reader, sony gond nélkül menni fog... és jelentősen olcsóbb. :D
2013. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ebook, gps, net, facebook, acrobat reader- és ezekböl mi az ami egy nokián nincs?

ingyen navigáció , adattömöritéses böngészöhasználat,facebook alapból be van épitve és szinkronizál is mindennel, acrobat reader meg az officeba ott van alapból. érdekes érvelés. és olcsóbb. mert már 2012 elején megjelent és nem is mondanám mi darabnak támogatás szinten pláne..

2013. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor is átlagosan egy 20.000-el drágább. Tudásban is bár nem sokkal de gyengébb a nokia.

Régen imádtam a nokiát. Windows alkalmazások... vagy nincs az ami androidra, vagy van de fizetős. Kb mint az IOS.

Android alkalmazásokban azért valljuk be "kicsit" jobban elvan látva.


És mivel azt kérte fejtsük rendes véleménnyel nekem ez a véleményem.

Pl lumiára van a gyári térkép, kb annyira jó minta google az androidon. Csak a két rendszer között ot van a bibi hogy pl androidra van normálisan működő IGO.


Ha egy 20-sal ugyanazt kapod, sőt alkalmazások terén jelentősen többet, és a két telcsi hardveren egyező akkor igen és a sonyt ajánlanám.

2013. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor már inkább SP-t kéne vennie nem? az még most jött és egy lehellettel modernebb mint a P ami már ahogy nézem kifutó,ellenben egy 820/SP vitának értelme is lenne.még árban is ugyanannyiak (a T-akonynál legalábbis)
2013. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!