Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Új Iphone 5c szerintetek...

Az Új Iphone 5c szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
Bizonyára valamennyien halottatok már róla szerintetek mennyire lesz ez a telefon megbízható nem lesz rosszabb mármint hogy a processzora jó-e akadni fog-e estelg az akksi rosszabb?

2013. júl. 29. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
HA lesz, jó lesz. Nem kell semmi érdekeset várni tőle. Ugyanaz az iOS fog majd rajta futni, ami a többin, valószínű iPhone 5-nél egy kicsit gyengébb hardverrel, de a 4S-nél kicsivel erősebb, vagy ugyanolyan, tehát úgy kell elképzelni, mint például amit most egy 5. gen iPod touch gsm modullal. azt is el tudnám képzelni, hogy az LTE támogatást sem kapná meg. anyagminőség meg ugyanolyan jó minőségű lesz, attól, hogy nem üvegből meg aluminiumból van. a Polikarbonát nem olyan rossz minőségű azért. meg persze annyira olcsó sem lesz, mint amennyire a neve árulkodik.
2013. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ én sem vártam hogy többet tudjon mint a sima Iphone5 amugy állitolag 75-80ezer lesz
2013. júl. 29. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval kapsz majd cirka 150.000-ért egy műanyag telcsit, gyengébb kijelzővel, procival, rammal sima 3G-vel. Amit simán lealáz mondjuk egy s3. mind prociban mind ramban, meg úgy mindenben XD. Durván 70.000-ért.


Igen biztosan "jó" lesz. XD

Mondjuk menőzni, mert rajta lesz egy alma.

Vicc.

2013. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minimum 120ra tippelik, erre rájön a jó magyar adórengeteg, és lesz 150...drága utolsó, kit érdekel a tepsid? emlékszel, mennyi volt új korában? és most miért csak 70-be kerül? ja mert nem tudja tartani az árát se? :D bocs...valaki lehet, hogy 2 év után el is akarja adni a 150ezres telóját, és nem csak 55-60ért...az iOS-t meg még mindig nem lehet összehasonlítani a fos droiddal...majd ha eléri azt a státuszt, hogy bármilyen alkalmazást el tud úgy indítani, hogy nem omlik össze, akkor beszélhetünk összehasonlításról...gyengébb kijelző meg mi? ugyanaz az IPS lesz benne, mint a többiben...most azé, mert csak 5 megapixeles kamera lesz benne, és nem tudsz vele 12 megapixeles képeket csinálni...nem egy óriási érvágás...főleg egy NEM 12 megapixeles kameramodultól...:D Hidd el, több samsung user fogja megvenni az olcsóbb iPhone-t, mint gondolnád...nem az SGS vagy a Note család tulajai...hanem azok, akiknek nincs szükségük Phablet méretekre...mert a normális ember még mindig a füléhez emeli a telefont hívás közben...
2013. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jah igen az IOS fejlesztgetik ám, hogyne. Eljutott pár év után oda hogy tudjál rajta flasht nézni? muhahaha...

Iphone 5 4magos? :D


Amúgy s advance-m van Nem költök 40.000-nél többet egy telcsire.

Ami még ebben szép, hogy nem fossa össze magát, ebben is csak 5megás a kamera. Rohadtul nem az érdekel mennyire tartja az árát, hanem átlag értékhez képest mit tud.

Amikor ugyan azt tudást kapom mondjuk egy 150.000-es telcsihez képest 50-60ezerért. Amúgy nem ájfonra fognak váltani és hanem nexusra. :D Tudásban már most alázza az almát, és mennyi is? Fapados telcsivel kiugrok angolba és veszek mondjuk cirka 70.000-ért egy fasza nexus 4-et

Igaz az már nekem is nagy. Még maradok az s andvance-nál, hardveres is majdnem az mint az Iphone 5. Csak azthiszem "kicsi" olcsóbb.


Az is érdekes, hogy sokan vissza sírját a Iphone 4-et, az 5-ös után. Mit kúrtak el?

2013. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Ezt rontották el:

[link]

2013. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 4s-t vettem 5 helyett, pedig ki tudtam volna fizetni a difit. Szerintem is fog jönni egy fapados, de sokkal inkább meg fogja érni a rendes verzió előző modellje. Anno, amikor a 4 kijött a 3gs-t vettem és akkor sem bántam, jóval olcsóbb volt és még most is elketyeg.
2013. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 18:36

Tudásra alázza? Miben? Abban, hogy nem képesek a fos droidot úgy megcsinálni, hogy ne akadjon még egy S4-en sem. Mert akad rajta. Ez a szánalmas.

2013. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5ös biztos egy samsung blogon olvastad ezt, hogy visszasírják a 4-et...de amúgy soha nem fogod fel, hogy a hardver nem mind1. s advance-nak is hasonló hardvere van. és? mégsem ugyanazt nyújtja mint az iOS és az arra fejlesztett appok-játékok. én nem vagyok elfogult, vennék mást is iPhone helyett, androidtól sem zárkózom el, ahogy idáig sem tettem, ez előtt nem egy androidos telefonom volt, de érzem a különbséget. a flash-el meg hiába jössz, mert android sem támogatja már hivatalosan...nekem meg soha nem hiányzott, még akkor sem, amikor androidot használtam...és nem ez az utolérés, hanem valóban az, hogy a Nexus 4-ről lehet azt mondani szoftveresen, hogy szinte utolérte az iOS-t. Na de az egy referenciatelefon...pont olyan könnyű optimalizálni, mint az iPhone-t, mert csak 1 fajta van belőle. Tehát az android meg még csak most fejlődött arra a szintre, hogy megbízható legyen. De mind1...én nem veszekedek...aki nem vesz iPhone-t, az úgyis csak fikázni tudja. 6-os meg megint a tipikus sztereotip posztot benyomta. Nyilván gyári hibáról nem hallott soha, és az, hogy egy ilyen festékkopásért az Apple cseréli is az iPhone 5-öket. Ennyi erővel meg lehetne azt is bojgatni, amikor valakinek felrobbant a sgs3-asa telefonálás közben...és akkor levonhatjuk azt a következtetést, hogy a telefonok melegben nem viselkednek jól..na most akkor ezek szerint egy telefon sem veszélymentes, mégis némelyiket adják 150-170ért is...tudnánk így általánosítani. A gyári hiba eddig is létezett, eddig is garancia tartalmazta ennek javítását/cseréjét. A sorbanállás meg szerintem is gáz, de ezt már ki is fejtettem...Másrészt ha itthon nincs is hagyománya, külföldön ugyanígy állnak sorban az sgs premierekkor...és miért? azért, mert megduplázták a benne lévő hardvert meg a kijelző szintén nagyobb lett? az sem tud semmivel se többet az elődjénél, csak jó a marketingje. Ugyanaz...tehát ha esetleg olyan dolgokat hoznának fel, amit egy átlag iPhone használó és egy átlag androidos telefon használó között fel lehet fedezni, akkor lenne értelme ennek a piszkálódásnak...de ilyet úgysem tudsz mondani. Netezni, zenéthallgatni, fotózni, videózni, játszani, mind2 platformon lehet. Mind2 platformon drágák a csúcskészülékek. Ezt nem fogja fel senki, hogy tudás alapján hasonlítják össze, mer hogy az S advance is tudja amit az iPhone 5. persze...de az S advance azt is tudja, amit az S3 meg az S4. akkor miért veszik meg?
2013. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!