Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni még iPhone 4-et?

Megéri venni még iPhone 4-et?

Figyelt kérdés
20-40 ezer között tudnám megvenni. Ezért az árért megéri szerintetek? Jó/rossz tapasztalatok? (droidosok ne írjanak kérem, ha nincs tapasztalatuk..)

2013. júl. 31. 12:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(Egy x10 mini pro után lenne a váltás)
2013. júl. 31. 12:18
 2/17 anonim ***** válasza:

Simán megéri, ilyen árral még jól is jársz.

Tapasztalatból mondom, mert nekem 4esem volt, de elajándékoztam mert hűségnyilatkozattal szinte ingyen kaptam 4S-t, és szinte semmi különbség, esetleg annyi hogy egy kicsit gyorsabb és jobb a kamerája, de még a gyakori lefagyást sem javították ki. A fateromnak meg ötöse van, abban sincs semmi különösebb újítás, csak jobb a teljesítménye. De a sok idióta mégis megvette az első napon 300 ezerért, mert "új ájfón".

De arra figyelj nehogy klón legyen, mert nagyon gyakran hamisítják meg, és alig lehet észrevenni először.

2013. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. :)


Nem klón, egy ismerősömé.

2013. júl. 31. 12:32
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha meg tudsz azzal barátkozni, hogy csak itunes van és nem tudsz zenét másolni telefonra, csak így és csakis saját gépről. bluetooth-szal sem lehet küldeni semmit más készülékre, éééés még témázni sem tudod, nem lehet személyre szabni.


Szóval picit másabb lesz, mint a Sonyd, viszont nem lesz olyan lassú.

2013. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

4. Válaszadó

Ez az összes iPhone-val így van, de már vannak alkalmazások amivel le lehet tölteni zenét, és bluetoothal nem, de wifi segítségével lehet fájlokat küldeni egyik készülékről a másikra. Témát is lehet változtatni, bár az fizetős, az meg nem tudom honnan jött, hogy nem lehet személyre szabni, mert lehet.

2013. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
51%
Meg bizony.
2013. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A bluetooth-t eddig se nagyon használtam. iTunes-ről ugyan úgy bármilyen zenét fel lehet másolni? (vagy bármilyen más fájlt?). Szóval ugyan úgy megy, mint eddig, hogy fel kellett másolnom az SD kártyámra? Csak ezt most iTunes-en belül kell megtennem, a telefon memóriájára?
2013. aug. 1. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan igy van!


Arra készülj fel, hogy az iTunes-t elöször szidni fogod mint a bokrot, aztán pár nap és rájössz a nyitjára, és akkor már pofonegyszerü, ennél jobbat jelenleg nem ismerek! Csak meg kell szokni! :)

2013. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, én imádom a sajátomat. 😊
2013. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Mentek a plusszok.:)


Egy utolsó off, a játékok nagyon laggolnak?

2013. aug. 1. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!