Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5 csere Samsung...

Apple iPhone 5 csere Samsung Galaxy S4-re?

Figyelt kérdés
A minap megkeresett egy osztálytársam aki néhány napja vett egy S4-et. Nem jött be neki és el akarja velem cserélni az iPhone 5-re, ami nekem van. Előszőr elhajtott, de utána elkezdet gondolkodni és elbizinytalanodtam. Mi legyen szerintetek?

2013. júl. 31. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Az iPhone szerintem jobb. Stabilabb oprendszer.

Az S4-et nem ismerem, de ismerősnek van S3-a és folyamatosan panaszkodik rá és ő is le akarja cserélni iPhone-ra.

szerintem....

2013. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne menj bele a cserébe!
2013. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodtan elcserélheted.Az iPhone 5 a kanyarban sincs az S4-hez képest.(Még az S3 is jobb nála).
2013. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

bűn, a samsung és az android csak papiron jó, különben egy unstabil másolt, gagyi műanyag szappantartó.

ez meg hab a tortán, EPIC FAIL:

[link]

2013. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
36%
Szegények vesznek samut.
2013. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mik lennének az indokok, amelyek miatt gondolkozol a váltáson? Azok a problémák, amelyek miatt az osztálytársad megbánta, azok nem zavarnának? Nem hiányozna a sok megvásárolt alkalmazás (már ha van ilyen:))? Ezt elsősorban neked kéne tudnod. Én nem váltanék hasonló helyzetben.
2013. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: nyilván egy 200 ezres GS4 megvásárlása egy szegénynek belefér, nem úgy, mint egy szintén annyiba kerülő iPhone 5-é. Ne egy telefon miatt akard különlegesnek érezni magad, nem válsz azzá tőle.
2013. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok jót hallottam róla illetve nagy az aksi, megvásárolt alkalmazás nincs, de androidra ingyen rakhatok akàrmit. Az osztálytársamnak nem tudom miért nem tetszik, nem tudta kifejteni, azt mondta nem tudta megszokni a sok kis bizbaszt rajta.
2013. aug. 3. 18:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Bár az ios-t jobban szeretem.
2013. aug. 3. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Még a galaxy S3 is veri az Iphone 5-öt!

Ott egy alma! na és aztán? oda- és vissza alázza az S3!

2013. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!