Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is röhögtök a Samsung -...

Ti is röhögtök a Samsung - Android fanokon?

Figyelt kérdés

Én nagyon nagyon, nem hitték el hogy csak papiron ér valamit...

[link]

EPIC LOL!!!!


2013. júl. 31. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Tökmindegy. Számomra. Samum van, amire kell azt tudja.

Tv-re is tudom kötni ful hd filmet simán viszi tv-re.


Rengeteg játék megy rajta.

Céges alkalmazásoknál sem hal be.

Win8 telcsi pl azért nem vettem, mert nem viszi azt a felhő alkalmazást amire szükségem lenne.


Iphone meg méregdrága, és semmivel sem nyújt többet.


Sal nem vagyok fanatikus, de nálam győztek az érvek alkalmazhatóság terén.


Zsidex cikknek meg nem hinnék. Egyszer fagyállókat teszteltek valami olyan eszközzel ami nem is arra való volt. Be is perelték őket keményen. :P

2013. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ciki. Ennél csak az gázabb, hogy a népes rajongótábor ugyan úgy fogja mantraként fújni, hogy csakasamsung....
2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

És azt sem árt tudnod hogy a szaros ájfónba is samu chippek vannak. Amik vissza vannak fojtva mint az s4ben.


Olvastam már valahol, sajnos én is zsidex cikket találtam róla. :P


[link]

2013. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van S3-am és iPhone 5-ösöm. Mindkettőt szeretem, egymást kiegészítik. Ennyi nekem elég, magasról lesz@r0m az Android vs. iOS vitát.:) És ha ekkora a teljesítménye? Így is mindent kiválóan, akadás nélkül visz, minek atomerőmű üzemmód? Akkor meg azért sírna mindenki hogy 3 óráig nem bírja a készülék, mert lassan robban a proci, annyira dolgozik. Akinek meg az kell hogy tényleges 1.2 GHz, vagy több legyen, az úgyis rootolni fogja.
2013. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gyakori Válaszoló válasza:
26%

Ez a gerilla marketing hú de gáz Haver! Te is a gyümölcsösben dolgozol?


Amúgy a rágottalmás is samu alkatrészekből van :D Tecciktudni?


Azé' azt meg ne tessék mán elfelejteni Könd se, hogy az a kiröhögött emberszerű robotot futtató négyes galaxisos mégiscsak kétszer jobban teljesített a Geekbench 2 teljesítménymérésen, mint az ötös szifon.


De csak tessék tovább röhögni :D


Ugyanitt "Balek vagyok!" feliratú póló húszezer jó magyar forintért eladó, nagy tételben kedvezménnyel.

2013. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

XD


Nekem erről az Armageddon beszólás jutott szembe.

Ámerikanyszki álkátrész, orosz álkátrész...mind egykutya; mindegyik 'Made in Taiwan!' :D

2013. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A Samsung tehát úgy állította be a telefonját, hogy az laborkörülmények között jobb teljesítményt mutasson, mint amennyit éles helyzetben tud. " Nem ez a tanulság. Hanem az, hogy más programok nem overclockingolnak.


Lehet hülye vagyok, de ez miért is a hardware "hibája"?

2013. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 seeway0 válasza:
Ezért sem vettem Samsungot. Eddigiekkel csak baj volt. Most éppen HTC-t tesztelek és magasan ver eddig mindent!
2013. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3db galaxy S telóm volt 2 s2 1 s3. Utólag soha többet nem fogok samsungot venni. Most 40 000ft ért olyan telefont veszek amire az s3 mat a büdös életben nem cserélném el. A samsungnak jó a kijelzője a kamerája a hardvere de a moslék okádék samsung rendszer tönkreteszi. Egy sima gyári android 4.2.2 nek elég kb 5-600mb ram és marad szabdon kb 400 míg samsungnál 4.1 nél örültem mikor 100mb szabad ramom votl mert a sok szamsung hülyeség lefogja a rendszert és szaggat fagyik miegymás.
2013. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Az Index mióta készít megbízható tesztet ? ez sem az !
2013. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!